PS5 zwykłe i Digital - PG

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

PlayStation zabezpiecza się przed świętami. Wybrańcy mają szansę zaklepać PS5

Sony zabezpiecza się na sezon świąteczny, który już niebawem się rozpocznie. Z dostępnością konsol PS5 jest naprawdę różnie, a jednak pod koniec roku pewnym jest, że będzie największy popyt na ten sprzęt. Niestety, Polskę to specjalne udogodnienie ominie.

Dla mieszkańców USA udostępniono możliwość zgłoszenia przez internet zainteresowania zakupem next-genowego PlayStation, aby nabyć konsolę bezpośrednio od producenta. Ma to ułatwić proces Pleja po normalnej cenie, aby uniknąć zawyżonych kwot, które występują u części elektromarketów lub u osób sprzedających ze znacznym przebiciem.

Co ciekawe, wygląda na to, że Sony zabezpieczyło się przed ewentualnym natłokiem zgłoszeń. Na stronie tej inicjatywy zaznaczono, że proces selekcji będzie się odbywał na zasadzie wglądu we „wcześniejsze zainteresowania i aktywności na PlayStation”. Ciężko określić, co to dokładnie może znaczyć, aczkolwiek spodziewam się np. weryfikowania liczby godzin w grach na innych sprzętach Japończyków. Warto nadmienić, że zamówienie można zgłosić z każdego zakątka świata, ale tylko na adresy amerykańskie.

Jeśli czaicie się na zakup PS5 w jak najlepszej cenie, zachęcam śledzić Dział Promocji. Jak tylko pojawiają się w polskich elektromarketach najlepsze okazje na zakup m.in. next-gena od PlayStation, od razu wrzucamy tam informacje na ten temat. Już niejeden raz chwaliliście się w komentarzach na Facebooku, oznaczając naszą stronę, że w ten sposób udało Wam się dorwać piątkę nie za cenę wyrwaną z kosmosu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się