PlayStation zabezpiecza się przed świętami. Wybrańcy mają szansę zaklepać PS5

PS5 z aktualizacją 22.02-06.02.00. Minął tydzień od ostatniego patcha
PS5

Sony zabezpiecza się na sezon świąteczny, który już niebawem się rozpocznie. Z dostępnością konsol PS5 jest naprawdę różnie, a jednak pod koniec roku pewnym jest, że będzie największy popyt na ten sprzęt. Niestety, Polskę to specjalne udogodnienie ominie.

Dla mieszkańców USA udostępniono możliwość zgłoszenia przez internet zainteresowania zakupem next-genowego PlayStation, aby nabyć konsolę bezpośrednio od producenta. Ma to ułatwić proces Pleja po normalnej cenie, aby uniknąć zawyżonych kwot, które występują u części elektromarketów lub u osób sprzedających ze znacznym przebiciem.

Co ciekawe, wygląda na to, że Sony zabezpieczyło się przed ewentualnym natłokiem zgłoszeń. Na stronie tej inicjatywy zaznaczono, że proces selekcji będzie się odbywał na zasadzie wglądu we „wcześniejsze zainteresowania i aktywności na PlayStation”. Ciężko określić, co to dokładnie może znaczyć, aczkolwiek spodziewam się np. weryfikowania liczby godzin w grach na innych sprzętach Japończyków. Warto nadmienić, że zamówienie można zgłosić z każdego zakątka świata, ale tylko na adresy amerykańskie.

Jeśli czaicie się na zakup PS5 w jak najlepszej cenie, zachęcam śledzić Dział Promocji. Jak tylko pojawiają się w polskich elektromarketach najlepsze okazje na zakup m.in. next-gena od PlayStation, od razu wrzucamy tam informacje na ten temat. Już niejeden raz chwaliliście się w komentarzach na Facebooku, oznaczając naszą stronę, że w ten sposób udało Wam się dorwać piątkę nie za cenę wyrwaną z kosmosu.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie