The Last of Us 2 - cosplay Ellie - PG

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Zrzut ekranu z The Last of Us 2? Nie, to cosplay jak z koszmaru

Cosplay’u z The Last of Us 2 nigdy za wiele, a tym bardziej tak dobrze zrobionego! Tym razem chcę Wam zaprezentować twórczość rosyjskiej modelki, która stworzyła swoją wersję Ellie w dość mrocznej stylistyce.

W rolę bohaterki wcieliła Victoria Bulycheva, która postanowiła odtworzyć kilka kultowych kadrów z TLoU2. Z racji tego, że nie chcę nikomu zaspoilerować rozgrywki, nie będę pisał wprost, których dokładnie scen dotyczą poniższe fotografie. Nawet bez zaznajomienia się z ich kontekstem i tak mogą robić ogromne wrażenie.

Uwaga – dwa poniższe wpisy z Instagrama posiadają po bokach strzałki do przejścia na kolejne zdjęcie. Zwróćcie na to uwagę, aby przypadkiem czegoś nie pominąć.

Szczególnie przypadła mi do gustu sceneria, którą dobrano do tej sesji. Wygląda jak wprost wyjęta z koszmaru, którym zresztą poniekąd było życie bohaterki. Dobrze się to komponuje z całością ze względu na zabawę światłem. Mroczna otoczka dobrze się komponuje z mimiką i pozami Victorii, a także z genialną charakteryzacją.

Ostatnio opisywałem inny niesamowity cosplay z The Last of Us 2. Ellie w tamtejszym wydaniu również pokazuje, że można zrobić genialną kreację i równie dobre zdjęcia, jeśli posiada się odpowiednio dużo talentu. Wymieniony artykuł znajdziecie w tym miejscu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się