Nowa gra Star Wars potwierdzona wraz z datą prezentacji. Czym może być?

Nowe gry Star Wars mają wychodzić co pół roku. Disney ma plan
Newsy

Jeśli marzy Wam się nowa gra Star Wars, w tym roku nie będziecie się nudzić. Wygląda na to, że w produkcji znajduje się kolejny, ważny tytuł.

Lucasfilm obchodzi 50-te urodziny i z tej okazji ruszyła strona zapowiadająca nowe produkty związane z marką Star Wars. Wśród nich znajdziemy zabawki, ubrania, gadżety i jedną grę wideo.

Tajemnicza gra Star Wars od nieokreślonego studia ma zostać zaprezentowana 14 grudnia bieżącego roku. Nie wiemy też, czy będzie to pełnoprawna produkcja na konsole i komputery, czy może tytuł przeznaczony na platformy mobilne. Póki co musimy zadowolić się terminem prezentacji.

Gra Star Wars na zajawce od Disney
Źródło: Oficjalna strona Star Wars

Możliwych zapowiedzi jest sporo. Wiemy, że powstaje sporo gier związanych z marką. Wykluczmy jednak coś zupełnie nowego, tytuł na smartfony oraz grę od Ubisoft i skupmy się na innych opcjach.

Może to być przewijająca się w plotkach produkcja od twórców Heavy Rain i Detroit: Become Human. Studio Quantic Dream ma przygotowywać tytuł we współpracy z Disney od dłuższego czasu i niewykluczone, że to właśnie jego zapowiedź ujrzymy w grudniu.

Możliwe również, że będzie to kontynuacja znanej już marki Electronic Arts. To prawie pewne, że kontynuacja Star Wars Jedi: Fallen Order znajduje się już w produkcji, co zajawiało samo Electronic Arts.

Jak widać, opcji nie brakuje. Możliwe, że wskazówki odnośnie potwierdzonego projektu otrzymamy jeszcze przed zapowiedzią. Póki co możemy tylko snuć teorie.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie