Gra Star Wars Jedi: Fallen Order

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Nowa gra Star Wars potwierdzona wraz z datą prezentacji. Czym może być?

Jeśli marzy Wam się nowa gra Star Wars, w tym roku nie będziecie się nudzić. Wygląda na to, że w produkcji znajduje się kolejny, ważny tytuł.

Lucasfilm obchodzi 50-te urodziny i z tej okazji ruszyła strona zapowiadająca nowe produkty związane z marką Star Wars. Wśród nich znajdziemy zabawki, ubrania, gadżety i jedną grę wideo.

Tajemnicza gra Star Wars od nieokreślonego studia ma zostać zaprezentowana 14 grudnia bieżącego roku. Nie wiemy też, czy będzie to pełnoprawna produkcja na konsole i komputery, czy może tytuł przeznaczony na platformy mobilne. Póki co musimy zadowolić się terminem prezentacji.

Gra Star Wars na zajawce od Disney
Źródło: Oficjalna strona Star Wars

Możliwych zapowiedzi jest sporo. Wiemy, że powstaje sporo gier związanych z marką. Wykluczmy jednak coś zupełnie nowego, tytuł na smartfony oraz grę od Ubisoft i skupmy się na innych opcjach.

Może to być przewijająca się w plotkach produkcja od twórców Heavy Rain i Detroit: Become Human. Studio Quantic Dream ma przygotowywać tytuł we współpracy z Disney od dłuższego czasu i niewykluczone, że to właśnie jego zapowiedź ujrzymy w grudniu.

Możliwe również, że będzie to kontynuacja znanej już marki Electronic Arts. To prawie pewne, że kontynuacja Star Wars Jedi: Fallen Order znajduje się już w produkcji, co zajawiało samo Electronic Arts.

Jak widać, opcji nie brakuje. Możliwe, że wskazówki odnośnie potwierdzonego projektu otrzymamy jeszcze przed zapowiedzią. Póki co możemy tylko snuć teorie.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się