Ubi opóźnia testy Ghost Recon Frontline po fali negatywnych komentarzy

Ghost Recon Frontline - zrzut ekranu
Newsy

Niedawno zapowiedziano Ghost Recon Frontline, które będzie grą free to play. Dziś miały ruszyć zamknięte testy tej produkcji, ale Ubisoft zdecydowało się na ich opóźnienie.

Nie poznaliśmy nowej daty testów. Ubi ma udostępnić konkrety tak szybko, jak tylko będzie w stanie. Na ten moment nie wiadomo, kiedy mniej więcej możemy się tego spodziewać.

Nie poznaliśmy również dokładnych powodów takiej decyzji. Wydawca wspomniał tylko, że deweloperzy pracują nad dostarczeniem solidnego produktu.

Zdecydowaliśmy, że najlepiej będzie przełożyć zamknięte testy Clancy’s Ghost Recon Frontline. Zespół deweloperów jest oddany tworzeniu doświadczenia tak dobrego, jak to możliwe.
Podzielimy się szczegółami na temat nowej daty zamkniętych testów tak szybko, jak tylko będziemy mogli. Dziękujemy za Wasze wsparcie.

– czytamy w ogłoszeniu Ubisoftu

Możliwe, że opóźnienie jest reakcją na liczne słowa krytyki. Fani serii zdecydowanie nie są zadowoleni z takiego potraktowania niegdyś skupiającej się na mocnej kampanii marki. Zmienienie jej w nietypowy i bazujący na free to play tytuł battle royale mogło zaboleć miłośników Duchów.

Według mnie Ghost Recon Frontline sporo by zyskało, gdyby nie sygnowano go nazwiskiem Toma Clancy’ego i uniwersum jego dzieł. Choć gra straciłaby na rozpoznawalności, obyłaby się bez zalania negatywnymi komentarzami. Miejmy nadzieję, że ostatecznie będzie to przynajmniej udany projekt. Według mnie pierwsze materiały nie prezentują się wcale aż tak źle.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie