Saints Row - zrzut ekranu

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

W Saints Row postrzelacie leżakując na dachu samochodu. Sprawdźcie nowy gameplay

Zaprezentowano nowy gameplay z Saints Row. Świeży materiał skupia się na walce, jeździe pojazdami i strzelaniu w trakcie pościgów.

Nie zabraknie intensywnych przejażdżek. Twórcy szykują graczy na liczne ucieczki przez stróżami prawa i gonitwy za wrogimi gangami. Jeśli zrobi się gorąco, nasi protagoniści będą mogli wskoczyć na dach samochodu, położyć się na plecach i prowadzić zmasowany ostrzał. Oczywiście nie zabraknie również klasycznego strzelania z okien samochodów.

Przy okazji możemy też rzucić okiem na niektóre typy pojazdów, które znajdziemy w grze. Tych będzie dość sporo. Siądziemy za kółkiem sportowych bryk, samochodów dostawczych i terenówek, a fani mocnych wrażeń będą mogli pokierować motorami.

Opinie na temat nowego Saints Row są różne. Choć klimat może nie spodobać się wielu graczom, widać że Volition wreszcie postawiło na nieco ciekawszy gameplay. Walka zdaje się być bardziej satysfakcjonująca, a lepiej wygląda również model kierowania pojazdami. Nawet jeśli nie będzie to tytuł rodem z marzeń fanów, być może twórcy dostarczą po prostu bardzo solidną grę.

Strzelanie i prowadzenie pojazdów to nie jedyne zaprezentowane elementy gry, jakie zobaczyliśmy w ciągu ostatnich dni. W tym artykule znajdziecie materiał pokazujący świat Saints Row.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się