Battlefield 2042 Hazard Zone zaprezentowany! Wiele map i spadające satelity

Battlefield 2042 Hazard Zone - grafika promocyjna trzeci z trybów. Czwórka żołnierzy poszukuje dokumentów z satelitów
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Nareszcie zaprezentowano zwiastun Hazard Zone z nadchodzącego Battlefield 2042. Tryb mocno się wyróżnia na tle pozostałych i zaoferuje rozgrywkę o zupełnie innej dynamice.

Potwierdziła się część przecieków dotyczące Strefy Zagrożenia. Jak widać na poniższym trailerze, graczy czeka podział na mniejsze drużyny, które będą ze sobą rywalizować. Przez kilka chwil możecie zobaczyć nawet kadry bezpośrednio z gameplay’u, dlatego tym bardziej zachęcam zapoznać się z dzisiejszym wideo:

Zadaniem graczy jest poszukiwanie porozrzucanych na mapie spadających satelitów i pozyskanie z nich danych. Na powyższym materiale zaprezentowano wiele najróżniejszych map, co powinno uspokoić wielu graczy. Poprzednie leaki sugerowały jedynie Kosmordron oraz Wrakowisko. Na szczęście jest tego znacznie więcej.

Myślę, że Hazard Zone w Battlefield 2024 będzie idealnym trybem dla paczek znajomych, którzy lubią grać razem w kooperacji. Bez wątpienia będzie tu potrzebna ścisła współpraca, a nie tylko indywidualny skill. Obawiam się jednak, że granie z losowymi osobami może być nieco trudniejsze, ale wszystko tak naprawdę będzie zależało w tym przypadku od komunikacji.

A Wam jak się podoba pomysł zaprezentowany przez EA? Macie już swojego faworyta wśród pokazanych trybów? Zachęcam do pochwalenia się w komentarzach.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie