Battlefield 2042 Hazard Zone - grafika promocyjna trzeci z trybów. Czwórka żołnierzy poszukuje dokumentów z satelitów

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Battlefield 2042 Hazard Zone zaprezentowany! Wiele map i spadające satelity

Nareszcie zaprezentowano zwiastun Hazard Zone z nadchodzącego Battlefield 2042. Tryb mocno się wyróżnia na tle pozostałych i zaoferuje rozgrywkę o zupełnie innej dynamice.

Potwierdziła się część przecieków dotyczące Strefy Zagrożenia. Jak widać na poniższym trailerze, graczy czeka podział na mniejsze drużyny, które będą ze sobą rywalizować. Przez kilka chwil możecie zobaczyć nawet kadry bezpośrednio z gameplay’u, dlatego tym bardziej zachęcam zapoznać się z dzisiejszym wideo:

Zadaniem graczy jest poszukiwanie porozrzucanych na mapie spadających satelitów i pozyskanie z nich danych. Na powyższym materiale zaprezentowano wiele najróżniejszych map, co powinno uspokoić wielu graczy. Poprzednie leaki sugerowały jedynie Kosmordron oraz Wrakowisko. Na szczęście jest tego znacznie więcej.

Myślę, że Hazard Zone w Battlefield 2024 będzie idealnym trybem dla paczek znajomych, którzy lubią grać razem w kooperacji. Bez wątpienia będzie tu potrzebna ścisła współpraca, a nie tylko indywidualny skill. Obawiam się jednak, że granie z losowymi osobami może być nieco trudniejsze, ale wszystko tak naprawdę będzie zależało w tym przypadku od komunikacji.

A Wam jak się podoba pomysł zaprezentowany przez EA? Macie już swojego faworyta wśród pokazanych trybów? Zachęcam do pochwalenia się w komentarzach.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się