Diablo II Resurrected wciąż ma poważne problemy, ale przynajmniej dostało nową aktualizację 1.05

diablo ii resurrected klasy postaci
PC PS4 PS5 Switch Xbox Series Xbox Series S XOne

Blizzard wypuścił nową aktualizację do Diablo II Resurrected opatrzoną numerkiem 1.05. Jej głównym celem jest poprawa płynności i zadbanie, aby gracze nie tracili swoich postaci.

Oh, Blizzard… Problematyczne, Diablo II w wersji zremasterowanej dostało nowych patch wycelowany przede wszystkim w najbardziej irytujące graczy problemy.

Diablo II Resurrected z patchem 1.05

Odświeżone Diablo II dostało właśnie kolejną aktualizację, którą pobrać można na każdą konsolę i PC. Choć w tym przypadku „można” to niezbyt dobre słowo, bo „trzeba” – bez niej nie będziemy mieć dostępu do funkcji online.

Opis poprawek dość wyraźnie wskazuje na to, że nowe-stare Diablo doczekało się istotnych zmian stabilności. Gra w końcu zmaga się z nimi już od premiery, co jest zaskakujące o tyle, że to w końcu zremasterowana wersja klasyka sprzed 20 lat. Dlaczego więc działa tak źle?

Lista poprawek obejmuje tak naprawdę dwie pozycje, które dla porządku przedstawimy w ramach niezwykle atrakcyjnego wypunktowania:

  • Ulepszenia w systemie usuwania postaci, aby uchronić użytkowników przed przypadkowym usunięciem ich postaci;
  • Różne poprawki błędów/stabilności.

Gracze Diablo II Resurrected od premiery nie radzą sobie z problemami z serwerami. Produkcja potrafi samoistnie tracić połączenie, a po powrocie do gry niektórzy… nie mają swoich postaci. Jest to o tyle istotne, że to w końcu hack’n’slash – zbieranie lootu i levelowanie postaci jest główną atrakcją. Nie dziwi więc, że część fanów traci powoli cierpliwość.

Szczególnie że Blizzard praktycznie codziennie informuje o problemach z serwerami. Mimo wypuszczenia nowego patcha, te wciąż nie ustępują, a deweloperzy proszą graczy, aby zachowali spokój, aż twórcy przyjrzą się zgłaszanym usterkom.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie