diablo ii resurrected klasy postaci
0 komentarzy

Diablo II Resurrected wciąż ma poważne problemy, ale przynajmniej dostało nową aktualizację 1.05

Blizzard wypuścił nową aktualizację do Diablo II Resurrected opatrzoną numerkiem 1.05. Jej głównym celem jest poprawa płynności i zadbanie, aby gracze nie tracili swoich postaci.

Oh, Blizzard… Problematyczne, Diablo II w wersji zremasterowanej dostało nowych patch wycelowany przede wszystkim w najbardziej irytujące graczy problemy.

Diablo II Resurrected z patchem 1.05

Odświeżone Diablo II dostało właśnie kolejną aktualizację, którą pobrać można na każdą konsolę i PC. Choć w tym przypadku „można” to niezbyt dobre słowo, bo „trzeba” – bez niej nie będziemy mieć dostępu do funkcji online.

Opis poprawek dość wyraźnie wskazuje na to, że nowe-stare Diablo doczekało się istotnych zmian stabilności. Gra w końcu zmaga się z nimi już od premiery, co jest zaskakujące o tyle, że to w końcu zremasterowana wersja klasyka sprzed 20 lat. Dlaczego więc działa tak źle?

Lista poprawek obejmuje tak naprawdę dwie pozycje, które dla porządku przedstawimy w ramach niezwykle atrakcyjnego wypunktowania:

  • Ulepszenia w systemie usuwania postaci, aby uchronić użytkowników przed przypadkowym usunięciem ich postaci;
  • Różne poprawki błędów/stabilności.

Gracze Diablo II Resurrected od premiery nie radzą sobie z problemami z serwerami. Produkcja potrafi samoistnie tracić połączenie, a po powrocie do gry niektórzy… nie mają swoich postaci. Jest to o tyle istotne, że to w końcu hack’n’slash – zbieranie lootu i levelowanie postaci jest główną atrakcją. Nie dziwi więc, że część fanów traci powoli cierpliwość.

Szczególnie że Blizzard praktycznie codziennie informuje o problemach z serwerami. Mimo wypuszczenia nowego patcha, te wciąż nie ustępują, a deweloperzy proszą graczy, aby zachowali spokój, aż twórcy przyjrzą się zgłaszanym usterkom.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się