Twarz bohaterki z gry Succubus (cała we krwi), postać z pistoletem z GTA The Trilogy - The Definitive Edition, żołnierz celuje z karabinu z Battlefield 2042

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

DoGRYwka – wymagania nowego-starego GTA, polski Succubus oceniony i nie-battle royale z BF2042

Twórcy Battlefield 2042 długo czekali z pokazaniem ostatniego z trzech trybów ze swojej produkcji. Okazuje się, że Hazard Zone będzie zawierać sporo elementów battle royale, aczkolwiek zaoferuje znacznie więcej.

Rockstar Games dziś opublikowało na swojej stronie przedwcześnie wiele informacji na temat GTA: The Trilogy – The Definitive Edition. Poznaliśmy między innymi wymagania sprzętowe wydania na PC oraz informacje dotyczące poprawionej grafiki.

Autorzy polskiego Succubus podzielili się swoim sukcesem na platformie Steam – tytuł zbiera w większości bardzo pozytywne opinie wśród użytkowników. Ogłoszono też, że w drodze są wersje na konsole. To tylko kilka najciekawszych newsów ze świata gamingu, a poniżej znajdziecie całą resztę.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%