Resident Evil Village - Alcina Dimitrescu

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Fani Resident Evil, przed Wami niespodzianki. To będzie ciekawe Halloween

Capcom szykuje zapowiedzi dla fanów serii Resident Evil. Do końca października mamy zobaczyć kilka ciekawych ogłoszeń od wydawcy.

Na japońskiej stronie firmy pojawiła się sekcja, na której stopniowo będą pojawiać się nowe zapowiedzi. Ogłoszono już pakiet gadżetów dla fanów marki oraz datę premiery RE4 VR, która nastąpi 21 października.

Jak widzicie poniżej, do końca miesiąca ujrzymy jeszcze siedem nieokreślonych zapowiedzi. Póki co nie wiemy z całą pewnością, czego będą one dotyczyć. Ogłoszenia powinny pojawić się 21, 22, 25 i 29 października. Warto mieć wtedy na oku media społecznościowe Capcom.

Resident Evil - kalendarz Capcom
Źródło: Capcom

Prawdopodobnych zapowiedzi jest całkiem sporo. Możliwe, że wreszcie ujrzymy dodatek do RE Village. Ten powstaje już od paru ładnych miesięcy i niewykluczone, że jego premiera nie jest specjalnie odległa.

Dodatkowo niewykluczone, że Capcom pokusi się nawet o zapowiedź nowej gry osadzonej w tym uniwersum. Wciąż nie ujrzeliśmy remake’u RE4 oraz RE Revelation 3, które rzekomo powstają. Obstawiam jednak, że te ogłoszenia pozostawiono na inne okazje.

Jeśli jesteście fanami Resident Evil, warto trzymać rękę na pulsie. Dawkujmy jednak swoje oczekiwania, bowiem nie spodziewałbym się, że Capcom uraczy nas jakąś ogromną zapowiedzią. Nie zmienia to faktu, że będzie ciekawie. Przynajmniej dla fanów serii.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%