xbox lodówka
0 komentarzy

Xbox schłodzi nasze napoje już niedługo. Znamy cenę wyjątkowej lodówki

Kuriozalny sprzęt z memów stał się rzeczywistością. Xbox Series X od samego początku wielu osobom kojarzył się właśnie z lodówką. Nie dziwota, że sprzęt faktycznie powstaje.

Ciekawy to scenariusz – siedzicie na kanapie, grając na Xbox’ie i wyjmując napoje z Xbox’a. Zaraz, co?

Lodówka Xbox’a z oficjalną datą premiery i ceną

Wszystko zaczęło się memów porównujących Xbox Series X do lodówki. Internetowe śmieszki okazały się całkiem sensowne – firma zdecydowała się wypuścić oficjalną mini lodówkę inspirowaną designowo najnowszą konsolą.

Naprawdę cudnie wyglądający sprzęt wyceniony został na 99,99 USD, czyli niemal 400 złotych (na ten moment 393,48 zł). Jest to naprawdę dobra cena – podobny sprzęt (ale o połowę mniejszy) da się znaleźć w internecie od około 199 zł, choć sporo tego typu lodówek na jedynie pojedynczą puszkę potrafi kosztować tyle samo. Nie jest więc źle, choć pozostaje kwestia dostępności i konkretnej ceny w Polsce.

A to już nie wygląda aż tak różowo. Za dystrybucję nowego sprzętu w USA odpowiada Target, w UK – Game, a w pozostałych częściach Europy – Game Stop EU, Micromania lub Toynk. O ile dobrze się orientuję, żaden z tych sklepów nie ma polskich filli. Wciąż jednak istnieje możliwość złożenia zamówienia z innego kraju.

Źródło: Microsoft

Preordery ruszają już w przyszłym tygodniu, a premiera ma odbyć się „gdzieś w grudniu”. Z pewnością Microsoft chce postarać się, aby sprzęt dostępny był na Boże Narodzenie, także spodziewamy się daty bliżej pierwszej połowy wspomnianego miesiąca.

Całość pomieści nam 12 puszek – w środku znajdziemy dwie wewnętrzne półki, a także specjalne koszyki na drzwiach. Z przodu znajduje się port USB. Do zestawu dołączany jest adapter AC/DC. Lodówka, rzecz jasna, jest podświetlana zielonym kolorem marki Xbox.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

3
Rated 3 out of 5
3 out of 5 stars (based on 60 reviews)
Excellent45%
Very good3%
Average2%
Poor2%
Terrible48%