Crysis Remastered Trilogy - główny bohater

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Pierwsze recenzje Crysis Remastered Trilogy. Jak wypada seria po latach?

W sieci zadebiutowały recenzje Crysis Remastered Trilogy. Odświeżony cykl strzelanek od Crytek otrzymał liczne usprawnienia oprawy i od dziś trafia w ręce graczy.

Pewne jest, że nie ma tu mowy o nieudanym projekcie lub jakichkolwiek większych problemach. Jeśli czekaliście na grę, możecie być spokojni. Recenzenci zgodnie twierdzą, że jakość tej produkcji jest co najmniej zadowalająca.

Oto pierwsze, wybrane oceny Crysis Remastered Trilogy:

  • IGN Italia – 8/10
  • GodisaGeek – 8/10
  • Metro – 8/10
  • Everyeye – 7.5/10
  • Vandal – 7/10
  • VG247 – 4/5
  • PushSquare – 6/10

Na pochwałę krytyków najwyraźniej zasłużył gameplay, który – o dziwo – właściwie się nie zmienił. To wciąż stara, dobra trylogia Crysis. Dodatkowo recenzenci chwalą znacznie ulepszoną grafikę, która robi bardzo dobre wrażenie. Niektórzy zwracają też uwagę na stosunkowo niską cenę pakietu – kupimy go za około 170 złotych.

Nowa oprawa nie wpłynęła oczywiście na przywary rozgrywki. W dalszym ciągu pojawiają się problemy ze sztuczną inteligencją przeciwników. Co więcej, można też natknąć się na błędy. Historia również może się nie podobać, choć to już kwestia bardzo mocno subiektywna.

Niemniej Crysis Remastered Trilogy wypada dobrze. Jeśli nie ograliście tej serii i chcecie ją nadrobić lub macie chrapkę na powtórkę z rozrywki w nowej oprawie, może to być pakiet wart Waszej uwagi.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 63 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average2%
Poor1%
Terrible49%