Call of Duty: Vanguard straszy zombiakami na drugim materiale

Call of Duty: Vanguard Zombies
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Activision dalej promuje tryb Zombies do Call of Duty: Vanguard. Po efektownym zwiastunie zapowiadającym otrzymaliśmy materiał z omówieniem.

Całość trwa prawie kwadrans, ale nie oczekujcie bardziej rozbudowanego pokazu rozgrywki. To film, w którym twórcy opowiadają o zmierzających do trybu nowościach oraz prezentowanej w nim fabule. A jest o czym opowiadać, bo gracze zmierzą się nie tylko z zombiakami, ale też z krwiożerczymi demonami.

Drugowojenny setting Vanguard służy trybowi Zombies. Mroczny i unikatowy klimat wręcz wylewa się z ekranu. Połączenie klasycznych zombie i demonów daje ciekawy efekt, więc jeśli macie dość klasycznych żywych trupów, w Vanguard czeka Was urozmaicenie.

Niemniej nie oczekujcie wielkiej rewolucji w kwestii rozgrywki. To nadal stare, dobre Zombies, w których biegamy po mapach, ulepszamy ekwipunek, wykonujemy cele misji i mordujemy hordy nieumarłych. Jeśli tryb ten nie podpasował Wam w poprzednich częściach CoD, tutaj najpewniej będzie podobnie. O jakość tego wariantu zabawy możemy być jednak spokojni, bowiem czuwa nad nim studio Treyarch.

Call of Duty: Vanguard zadebiutuje 5 listopada bieżącego roku. W nowego CoD-a pogramy na PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X oraz S.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie