Call of Duty: Vanguard Zombies

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Call of Duty: Vanguard straszy zombiakami na drugim materiale

Activision dalej promuje tryb Zombies do Call of Duty: Vanguard. Po efektownym zwiastunie zapowiadającym otrzymaliśmy materiał z omówieniem.

Całość trwa prawie kwadrans, ale nie oczekujcie bardziej rozbudowanego pokazu rozgrywki. To film, w którym twórcy opowiadają o zmierzających do trybu nowościach oraz prezentowanej w nim fabule. A jest o czym opowiadać, bo gracze zmierzą się nie tylko z zombiakami, ale też z krwiożerczymi demonami.

Drugowojenny setting Vanguard służy trybowi Zombies. Mroczny i unikatowy klimat wręcz wylewa się z ekranu. Połączenie klasycznych zombie i demonów daje ciekawy efekt, więc jeśli macie dość klasycznych żywych trupów, w Vanguard czeka Was urozmaicenie.

Niemniej nie oczekujcie wielkiej rewolucji w kwestii rozgrywki. To nadal stare, dobre Zombies, w których biegamy po mapach, ulepszamy ekwipunek, wykonujemy cele misji i mordujemy hordy nieumarłych. Jeśli tryb ten nie podpasował Wam w poprzednich częściach CoD, tutaj najpewniej będzie podobnie. O jakość tego wariantu zabawy możemy być jednak spokojni, bowiem czuwa nad nim studio Treyarch.

Call of Duty: Vanguard zadebiutuje 5 listopada bieżącego roku. W nowego CoD-a pogramy na PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X oraz S.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 64 reviews)
Excellent42%
Very good5%
Average2%
Poor1%
Terrible50%