Wiedźmin 3 Dziki Gon - Unsutck mod - Geralt utknął w drzwiach

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Geralt, wyłaź, ludzie patrzą. Mod do Wiedźmina 3, który zaoszczędzi Wam masę czasu

Wielu graczom gry Wiedźmin 3: Dziki Gon zdarzyło się utknąć gdzieś w modelach jak na fotografii powyżej. Na szczęście powstała modyfikacja, która raz na zawsze rozwiąże ten problem, aby nie trzeba było wczytywać wcześniejszych zapisów.

Zasada działania modyfikacji Unstuck jest prosta. Geralt wszedł tam, gdzie nie powinien? Odpalcie konsolę, napiszcie pojedynczą literę „p” (bez cudzysłowów) i gotowe. Rzeźnik z Blaviken uwolniony niczym Roszpunka z wieży. Bez odblokowanej konsoli nie będzie możliwe skorzystanie z moda, także weźcie to pod uwagę.

Bez wątpienia omawiany w tekście fanowski dodatek powinien być czymś na stałe zaimplemenotwanym do produkcji CD Projekt RED. Z drugiej strony jeszcze lepiej by było, gdyby główny bohater nie miał w ogóle okazji utykać w modelach otoczenia. Sam wiem z własnego doświadczenia, że często nie w sposób wykluczyć wszystkie potencjalne sytuacje pozwalające na to, dlatego tym bardziej się cieszę, że powstało sensowne rozwiązanie.

Modyfikację Unstuck do Wiedźmin 3: Dziki Gon możecie pobrać w tym miejscu.

Niedawno opisywałem innego moda, który może Wam nieco pomóc w trzecim Wiedźminie. W tym miejscu znajdziecie małe wsparcie odnośnie wykonywania questów. W sam raz dla osób, które nie chcą błądzić po mapie.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%