GTA Trilogy The Definitive Edition - GTA San Andreas

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Wyciekły wymagania GTA: The Trilogy – The Definitive Edition. Gry ruszą na starszym PC

Na stronie Rockstar Games omyłkowo wyciekły nowe informacje dotyczące GTA: The Trilogy – The Definitive Edition. Nareszcie są konkrety na temat formy odświeżenia trylogii z PS2. Znane też są rekomendowane wymagania sprzętowe wydania na PC.

Choć na ten moment na stronie twórców serii Grand Theft Auto nie da się już znaleźć śladów po dzisiejszym fall starcie, całość została udokumentowana na GTA Forums. Rzućcie okiem na poniższy opis, który mówi o poprawkach uwzględnionych w najnowszym wydaniu.

Zagraj w definiujące gatunek klasyki z oryginalnej trylogii GTA: GTA 3, GTA: Vice City i GTA: San Andreas odświeżone na potrzeby nowej generacji, teraz z ogólnymi ulepszeniami, w tym z nowym, wspaniałym oświetleniem i ulepszonym środowiskiem, teksturami w wysokiej rozdzielczości, zwiększoną odległością rysowania, sterowaniem i celowaniem w stylu GTA 5 oraz wieloma innymi elementami, które ożywiają te ukochane światy z zupełnie nowymi poziomami szczegółowości.

– pisze Rockstar Games w usuniętym wpisie. Źródło: Push Square

Wygląda na to, że powyższe zmiany będą wymagały znacznie lepszego sprzętu niż pierwsze wydanie trylogii. Na szczęście w rekomendowanej specyfikacji odnajdziecie kilkuletnie podzespoły, także nie ma powodów do wielkich obaw.

Minimalna specyfikacja sprzętowa:

  • Intel Core i5-2700K / AMD FX-6300
  • Nvidia GeForce GTX 760 2GB / AMD Radeon R9 280 3GB
  • 8 GB RAM
  • 45 GB Storage Space
  • Windows 10

Rekomendowana specyfikacja sprzętowa:

  • Intel Core i7-6600K / AMD Ryzen 5 2600
  • Nvidia GeForce GTX 970 4GB / AMD Radeon RX 570 4GB
  • 16 GB RAM
  • 45 GB Storage Space
  • Windows 10

Sam spodziewałem się, że na moim PeCecie będzie ciężko z uruchomieniem GTA: The Trilogy – The Definitive Edition, a nie ukrywam, że się miło zaskoczyłem. A u Was da radę?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 63 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average2%
Poor1%
Terrible49%