The Invincible to gra od twórców Wiedźmina 3 na podstawie Lema. Mamy zwiastun

The Invincible - grafika
PC PS5 Xbox Series Xbox Series S

Polskie studio Starward Industries od jakiegoś czasu pracuje nad grą The Invincible. To eksploracyjny tytuł bazujący na twórczości Stanisława Lema. Growa adaptacja Niezwyciężonego otrzymała właśnie pierwszy zwiastun.

Materiał pokazuje nam ujęcia prosto z gry. Tytuł korzysta z silnika Unreal Engine 4 i biorąc pod uwagę, że studio składa się z nieco ponad dwudziestu deweloperów, grafika może robić wrażenie. Trailer wprowadza nas do świata przedstawionego oraz prezentuje drobny wstęp do fabuły. Jeśli macie za sobą lekturę Niezwyciężonego, z pewnością poczujecie się jak w domu.

W oczy rzuca się prześliczna stylistyka gry. Retrofuturyzm jest tu obecny i The Invincible zapowiada się na niesamowicie klimatyczną przygodę. Przy okazji będzie to też produkcja skupiająca się na wyborach gracza. Zaprezentowana fabuła ma być nieliniowa, więc może być bardzo ciekawie.

Nad growym Niezwyciężonym pracują między innymi współtwórcy Wiedźmina 3 i Cyberpunka 2077. Starward Industries jest więc zespołem z naprawdę niemałym doświadczeniem. Oby doświadczenie przełożyło się na ostateczną jakość tego tytułu.

Premiera gry nastąpi w 2022 roku. Zagramy na PC, PS5 i Xbox Series.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie