The Invincible - grafika

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

The Invincible to gra od twórców Wiedźmina 3 na podstawie Lema. Mamy zwiastun

Polskie studio Starward Industries od jakiegoś czasu pracuje nad grą The Invincible. To eksploracyjny tytuł bazujący na twórczości Stanisława Lema. Growa adaptacja Niezwyciężonego otrzymała właśnie pierwszy zwiastun.

Materiał pokazuje nam ujęcia prosto z gry. Tytuł korzysta z silnika Unreal Engine 4 i biorąc pod uwagę, że studio składa się z nieco ponad dwudziestu deweloperów, grafika może robić wrażenie. Trailer wprowadza nas do świata przedstawionego oraz prezentuje drobny wstęp do fabuły. Jeśli macie za sobą lekturę Niezwyciężonego, z pewnością poczujecie się jak w domu.

W oczy rzuca się prześliczna stylistyka gry. Retrofuturyzm jest tu obecny i The Invincible zapowiada się na niesamowicie klimatyczną przygodę. Przy okazji będzie to też produkcja skupiająca się na wyborach gracza. Zaprezentowana fabuła ma być nieliniowa, więc może być bardzo ciekawie.

Nad growym Niezwyciężonym pracują między innymi współtwórcy Wiedźmina 3 i Cyberpunka 2077. Starward Industries jest więc zespołem z naprawdę niemałym doświadczeniem. Oby doświadczenie przełożyło się na ostateczną jakość tego tytułu.

Premiera gry nastąpi w 2022 roku. Zagramy na PC, PS5 i Xbox Series.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 67 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor2%
Terrible52%