Żołnierz z Call of Duty: Vanguard, złol z Far Cry 6 trzyma w rękach grę Far Cry 6, Geralt zdziwiony trzyma mapę świata gry

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

DoGRYwka – wiedźmińska mapa bez Wiedźmina, brutalne CoD: Vanguard i złol z Far Cry 6 opowiada o grze

Chcieliście kiedyś mieć możliwość przeglądania mapy z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon bez połączenia z internetem? Teraz to jest już możliwe. Więcej na ten temat przeczytacie w jednym z naszych artykułów, a tych była, jak codziennie, cała masa.

Dziś Ubisoft Polska udostępniło w sieci kolejny materiał wideo promujący grę Far Cry 6. Aktor wcielający się w głównego antagonistę produkcji opowiedział co nieco o ważnych jej elementach.

Ciekawych informacji na temat Call of Duty: Vanguard zdradziła strona z klasyfikacją tego tytułu. Okazuje się, że nie zabraknie w niej masy brutalnych scen. To tylko kilka najciekawszych newsów z dzisiaj, a całą resztę znajdziecie poniżej.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się