Porsche promuje Gran Turismo 7 ślicznym zwiastunem

Gran Turismo 7 - Porsche
PS4 PS5

W sieci pojawił się nowy zwiastun Gran Turismo 7. Przedstawiono w nim parę samochodów marki Porsche, które zobaczymy w grze. Jest wśród nich prawdziwa gwiazda.

Na materiale możemy też zobaczyć parę fragmentów na silniku gry. Niestety, obyło się bez jakiegokolwiek pokazu rozgrywki, co rozczaruje niektórych graczy. Przynajmniej możemy rzucić okiem na parę urodziwych samochodów.

Porsche opisało też jeden ze specjalnych pojazdów, które znajdziemy w grze. Mowa o Porsche 917 Living Legend, które pojawia się w wielu materiałach promocyjnych od Polyphony Digital.

Czas zapiąć pasy: legendarne Gran Turismo powraca 4 marca 2022 roku. Przygotuj się na ogromny wybór samochodów Porsche, a wśród nich 917 Living Legend – samochód koncepcyjny z wspaniałym silnikiem V8 bi-turbo o mocy do 1000 KM, który jest hołdem dla oryginalnego samochodu wyścigowego, który zwyciężył w 24-godzinnym wyścigu Le Mans.

– czytamy w opisie materiału

Niedawno poznaliśmy (miejmy nadzieję) ostateczną datę premiery Gran Turismo 7, czyli 4 marca 2022 roku.. Udostępniono też wówczas przepiękny zwiastun z rozgrywką. Materiał znajdziecie w tym artykule. W GT7 zagramy tylko i wyłącznie na PlayStation 4 oraz PlayStation 5.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie