Nie będzie kupowania kota w worku. Powrót znanej opcji w FIFA 22

Nie będzie kupowania kota w worku. Powrót znanej opcji w FIFA 22
PC PS4 PS5 Stadia Switch Xbox Series Xbox Series S XOne

EA poinformowało, że w FIFA 22 otrzymamy możliwość podpatrzenia paczek z kartami. Wraca znana opcja z poprzedniej odsłony.

Oficjalnie ogłoszono, że gracze FIFA 22 będą wiedzieć, co znajduje się w poszczególnych paczkach z kartami w trybie online. Electronic Arts użyje znanej opcji z poprzedniej odsłony, aby kupujący był świadomy ewentualnych zdobyczy. Funkcja ta będzie opcjonalna, dlatego wciąż możemy zdecydować się na nie podglądanie, aby doświadczyć niespodzianki. Deweloperzy poinformowali również o nadchodzących paczkach, które możemy otworzyć na premierę gry.

Jak napisali twórcy na blogu, decyzję o wprowadzeniu możliwości podpatrzenia kart, wdrożyli na podstawie odzewu społeczności:

Po pozytywnym przyjęciu przez fanów [możliwości podpatrzenia kart – red.] po ich wprowadzeniu do FIFA 21, Preview Packs będą dostępne w FIFA 22 na PlayStation 5, Xbox One, PlayStation 5, Xbox Series S|X, Stadia oraz PC. Przypominamy, że Preview Packs są typem paczek, które pozwalają zobaczyć wszystkie konkretne przedmioty, które zawierają. Gdy już zobaczycie co jest w paczce, możecie zdecydować czy chcecie ją kupić za FUT Coins lub FIFA Points.

Oficjalny blog gry

Co więcej, deweloperzy zdradzili, jakie dostaniemy paczki na premierę gry:

W momencie premiery możemy się spodziewać następujących paczek: Złoty Pakiet Premium będzie dostępny w wersji Preview z 24-godzinnym odświeżaniem, tak samo, jak wersja bez Preview. Ponadto otrzymamy Srebrny Pakiet Premium, który będzie dostępny w wersji Preview z 24-godzinnym odświeżaniem, tak samo, jak wersja bez Preview.

Oficjalny blog gry

W ekskluzywnej rozmowie gameindustry.biz z Chrisem Bruzzo pracownikiem EA, ten powiedział, że 78% graczy FIFA 21 nigdy nie zapłaciło prawdziwymi pieniędzy w grze, a ponadto 9 na 10 pakietów z kartami są zdobywane, a nie kupowane.

Produkcja ukaże się na rynku 1 października na PC, XONE, Xbox Series S|X, PS4, PS5 oraz na Google Stadia. Jeśli chcecie się więcej dowiedzieć o nadchodzącej piłkarskiej produkcji, to kliknijcie ten link.

Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie