The Last of Us 2 - Ellie

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Fan The Last of Us 2 stworzył dioramę jednej z najmocniejszych scen. Zobaczcie te szczegóły!

Fani The Last of Us 2 i gier w ogóle to bardzo utalentowana społeczność. Jeden z miłośników produkcji Naughty Dog przygotował bardzo szczegółową dioramę. Uważajcie na spojlery w dalszej części artykułu.

Imponujący projekt przedstawia jedną z ostatnich scen, jakie widzimy w grze. Mowa o starciu Ellie i Abby na plaży. Utalentowany gracz przedstawił konkretnie moment, w którym Abby niesie Lev w stronę łodzi – chwilę przed tym, jak dochodzi do finałowej walki.

Ilość szczegółów powala. Twórca dioramy zadbał o każdy detal i nawet powierzchnia plaży została bardzo wiernie odwzorowana. Ubolewam tylko, że autor nie zadbał o odpowiednie oświetlenie, które przypominałoby to z gry. Nie można mieć jednak wszystkiego.

Zwróćcie też uwagę na bardzo ładną podstawkę z logo The Last of Us 2 i nożem Ellie. Z pewnością nie jeden fan gry chętnie postawiłby takie małe dzieło sztuki w swoim pokoju. Mogę się pod tym podpisać.

Scena na plaży jest jedną z najbardziej zapadających w pamięć w całej grze. Nic więc dziwnego, że gracze chętnie przedstawiają ją w swoich pracach. Kto wie, może autor powyższej dioramy uraczy nas też wkrótce kolejnym, imponującym projektem?

Scenę, którą inspirowana jest diorama obejrzycie poniżej.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się