Strona PlayStation sugeruje, że premiera GoW Ragnarok może być bliżej, niż się wydaje

God of War Ragnarok na premierowym zwiastunie
PS4 PS5

Sony nadal nie ogłosiło daty premiery God of War Ragnarok. Wiemy, że tytuł ukaże się w przyszłym roku i raczej wskazuje się na jego drugą połowę. PlayStation sugeruje jednak, że sprawa może wyglądać nieco inaczej.

Wszystko za sprawą strony sklepu. Nowe God of War widnieje w niej w zakładce „Coming Soon”. Przygody Kratosa i Atreusa znalazły się obok takich pozycji jak Gran Turismo 7, Back 4 Blood, Sifu czy GTA V.

Strona PlayStation z God of War Ragnarok i innymi grami
Źródło: Twitter

Co ciekawe, wszystkie z tych produkcji debiutują w tym roku lub w pierwszej połowie 2022 roku. Jedynie GhostWire Tokyo, Stray i Little Devil Inside nie mają ogłoszonych dat premier. Wszystkie z nich powinny jednak ukazać się w pierwszej połowie przyszłego roku. Oznaczałoby to, że God of War Ragnarok również może docelowo ukazać się w ciągu najbliższych miesięcy.

Obecność gry w zakładce „Coming Soon” może też nie oznaczać niczego konkretnego. Możliwe, że Sony chce po prostu promować swój nadchodzący tytuł. To równie prawdopodobne, choć raczej średnio w to wierzę.

Niemniej do powyższych przypuszczeń należy podchodzić z pewną rezerwą. Pamiętajmy, że tworzenie gier jest mocno utrudnione w trakcie pandemii. Opóźniono nawet mające wyjść w tym roku Horizon Forbidden West, a GoW Ragnarok również jest ogromną produkcją. Trochę się nie dziwię, że Santa Monica Studio podchodzi ostrożnie do podawania konkretnego terminu premiery.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie