Switch OLED na pierwszych zdjęciach. Zobaczcie, jak sprzęt prezentuje się we wszystkich konfiguracjach

Ruda dziewczyna gra na Nintendo Switch OLED na świeżym powietrzu
Switch

Do sieci trafiły pierwsze zdjęcia konsoli Nintendo Switch OLED. Sprzęt na nich prezentuje się znacznie lepiej niż na renderach. Fotografie pokazują też konsolę we wszystkich trybach.

Te pochodzą z japońskich sklepów, do których na wystawy dotarły już pierwsze modele odświeżonego sprzętu od Big N. Poniżej możecie zobaczyć dwa tweety, w których przedstawiono pierwsze, publiczne pokazanie sprzętu. Ten prezentuje się w mojej opinii niesamowicie ze względu na drobne, acz ciekawe, poprawki w designie. Szczególnie to widać w przypadku stacji dokującej, która najbardziej różni się od tej ze Switcha z 2017 roku.

Choć zdjęcia tego nie oddadzą, Nintendo Switch OLED wyposażony jest w nowszą, lepszą matrycę względem swojego starszego brata. Ta jest zdecydowanie większa (7 cali). Mimo to, osoby, które już miały styczność ze sprzętem, chwalą zastosowanie OLED-a i wymieniają w jego zaletach znacznie lepszy kontrast oraz lepsze odwzorowanie kolorów. Niejednokrotnie wymieniano, że Mario Kart 8 Deluxe (najlepiej sprzedająca się jak dotąd gra na Pstryczka) znacznie zyskuje wizualnie właśnie na OLED-zie.

Nowe wydanie Switcha trafi do sprzedaży już 8 października 2021 roku. Sprzęt na polskim rynku będzie można zakupić za ponad 1600 zł, choć trafiały się już pre-ordery na niższe kwoty.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie