Zwiedźcie mapę Wiedźmina 3, nie włączając gry. Sprawdźcie narzędzie pomocnicze

Wiedźmin 3 - Geralt z Rivii
PC

Gracz udostępnił poprawioną wersję interaktywnej mapy do gry Wiedźmin 3. Dzięki niej możemy przeglądać wiedźmiński świat w trybie offline.

Tym razem proponujemy nie modyfikację, a narzędzie pomocnicze niezależne od gry. BaHTsIzBEdEvi udostępnił ulepszoną i poprawioną wersję interaktywnej mapy do gry Wiedźmin 3. Dotychczas podobna mapa (autorstwa untamed0) była dostępna wyłącznie w trybie online. Tym razem możemy ściągnąć plik i przeglądać świat z Dzikiego Gonu bez konieczności łączenia się z internetem. Narzędzie idealnie sprawdzi się dla osób, które chcą zaplanować swoje następne poczynania w grze, niekoniecznie włączając tytuł.

Nie jest więc to mod, który usprawnia naszą produkcję, a jedynie narzędzie funkcjonujące niezależnie od gry. Tutaj znajdziecie stronę projektu, wraz z instrukcją instalacji.

Interaktywna mapa ujawnia wszystkie dostępne znaczniki z gry, dzięki czemu możemy sprawdzić interesujące nas miejsca oraz lokacje. Przypominamy, że domyślnie w produkcji widzimy tajemnicze pytajniki. Za pośrednictwem tej aplikacji otrzymujemy dokładne dane jak np. opisy drogowskazów, informacje o strzegących skrzyni bestii, czy nazwy dostępnych zadań. Twórca pokusił się o dodanie różnych kolorów do poszczególnych rodzajów znaczników, aby ułatwić nam rozeznanie się po mapie.

Jeśli jednak macie ochotę pozmieniać podstawową wersję gry Wiedźmin 3, to przypominamy o naszym tagu z modyfikacjami. Ostatni pisaliśmy m.in. o dwóch modach związanych z Płotką. Jeden z nich sprawia, że koń porusza się niczym prawdziwe zwierzę. Z kolei druga oferuje wymagające doświadczenie, ponieważ z ekwipunku możemy korzystać wyłącznie, gdy znajdujemy się obok naszego wierzchowca.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie