Wiedźmin 3 Dziki Gon Sabrina Glevissig miota fireballem z wkurzoną miną

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

Znudziła Wam się Triss lub czarownica z Rysiowej Skały? Z tym modem do Wiedźmina 3 zmienicie je w Sabrinę

Fani Sabriny Glevissig, oto mod specjalnie dla Was. Dzięki niemu zamienicie dwie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon właśnie na wspomnianą czarodziejkę.

Sabrina Glevissig – Triss or Lynx Witch to dzieło autorstwa modera Karkulizin, który o swoim dziele pisze w następujący sposób:

Znudziła Ci się kochana Triss? A może jesteś fanem loży? Ten mod może zmienić Twoją Triss w Sabrinę Glevissig. Istnieje również opcja zmiany czarownicę z Rysiowej Skały w Sabrinę (wymagane DLC Krew i Wino).

– pisze Karkulizin na stronie swojej modyfikacji na nexusmods.com

Twórca tego fanowskiego dodatku przygotował odpowiednio 3 warianty, aby każdy mógł z niego skorzystać według własnych potrzeb. Odpowiednio można wybrać podmiankę za Triss i za czarownicę z Rysiowej Skały. Trzeci wariant jest w zasadzie rozszerzeniem wcześniejszych – modyfikuje kolor oczu Sabriny.

Sabrina Glevissig – Triss or Lynx Witch możecie pobrać stąd.

Dziś na łamach Planety Gracza powstał jeszcze jeden tekst o miłym urozmaiceniu do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Jeśli często macie potrzebę zaglądać do mapy świata gry, polecam zajrzeć do tego tekstu. Dzięki niemu przeglądanie krain trzeciego Wieśmina będzie jeszcze wygodniejsze.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się