God of War Ragnarok - zrzut ekranu z walki

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

GoW Ragnarok rozwinie walkę i możliwości graczy. Twórcy przybliżają nowości

Twórcy God of War Ragnarok przybliży graczom zmiany, które napotkają w trakcie walki i rozwoju Kratosa. Tym razem otrzymamy znacznie więcej możliwości w kwestii budowania postaci.

Póki co zdradzono pierwsze konkrety na temat obecnych w grze tarcz. Tych ma być kilka i każda z nich cechuje się innymi umiejętnościami oraz możliwościami.

Twórcy chcą, aby gracz miał więcej opcji dostosowania Kratosa do swojego stylu gry. Choć mogliśmy rozwijać Ducha Sparty już w poprzednich odsłonach cyklu, tym razem element ten doczeka się znacznej rozbudowy.

Nie chcę się w to zbytnio zagłębiać, ale tak, są różne tarcze i mają różne opcje obronne i umiejętności. Powodem, dla którego to robimy jest to, że naprawdę chcemy otworzyć możliwość ekspresyjnego wyboru sposobu, w jaki rozwijasz swojego Kratosa. Jak sprzęt, wyposażenie (najpewniej chodzi o talizmany itp. – red. ) i tego typu rzeczy. Dzięki temu (…) możesz grać w nieco inny sposób. I wtedy wrogowie wiedzą, jak na to reagować, lub (będą – red. ) wrzucać Cię do innych sytuacji, w których musisz używać różnych rzeczy.

– powiedział Eris Williams w wywiadzie

Co prawda God of War Ragnarok nie będzie grą RPG z krwi i kości, możliwość bardziej zaawansowanego rozwoju Kratosa jak najbardziej cieszy. Wiele zależy jednak od tego, jak różnorodny będzie oddany w nasze ręce ekwipunek.

Miejmy nadzieję, że Santa Monica Studio dostarczy nam kompetentną produkcję. Oczekiwania są spore, a Ragnarok może zrobić wiele rzeczy dużo lepiej od swojego poprzednika.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się