Call of Duty Vanguard - zrzut ekranu

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

CoD Vanguard nie stroni od brutalności. Klasyfikacja wiekowa zdradza krwawe szczegóły

Na stronie ESRB pojawiła się klasyfikacja wiekowa Call of Duty Vanguard. Nowa produkcja Sledgehammer Games zdecydowanie nie boi się ukazywania brutalności.

Jak na tytuł opowiadający o jednym z najbardziej krwawych konfliktów w historii przystało, Vanguard zaprezentuje nam sporo dramatycznych obrazków. Dotyczy to nie tylko kampanii, ale też najpewniej trybu multiplayer. Bez zaskoczenia, nowy CoD otrzymał klasyfikację „M”, czyli „tylko dla dorosłych”.

Bitwy są uwydatniane przez częste strzelaniny, eksplozje, okrzyki bólu i efekty rozpryskującej się krwi. Niektóre sekwencje/sceny przedstawiają bardziej intensywne przypadki przemocy: dramatyczny nalot zabijający kilku żołnierzy, skutkujący widokami oderwanych kończyn i okaleczonych ciał; skrępowani więźniowie bici lub paleni żywcem; zbliżenie na żołnierza dźgniętego nożem w gardło.

– czytamy na stronie ESRB

Tak samo, jeśli nie bardziej brutalnie, będzie w trybie zombie. Weterani tego wariantu zabawy z poprzednich gier nie będą narzekać na brak jatki.

Tryb zombie przedstawia kilka przypadków dekapitacji i rozczłonkowania, podczas gdy gracze używają pistoletów i broni białej aby zabić hordy nieumarłych żołnierzy.

Jeśli chcecie sprawdzić tryb sieciowy Call of Duty Vanguard, mamy dobre wieści. Twórcy przedłużyli otwartą betę o parę dni. Więcej szczegółów znajdziecie w tym artykule.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się