Mężczyzna z paczkami na plecach idzie po wzniesieniu.
0 komentarzy

Nie tylko świetny cosplay, ale także klimatyczna prezencja. Zobaczcie pracę fana Death Stranding

Japończyk stworzył świetny cosplay protagonisty Death Stranding. Autor kostiumu odtworzył również fragmenty rozgrywki z gry.

Fani gier potrafią zaskakiwać. Jeden z nich przygotował cosplay Sama Bridgesa, czyli protagonisty Death Stranding (A Hideo Kojima Game). Oczywiście nie zabrakło charakterystycznych elementów ubioru bohatera m.in. pakunków (w tym przypadku walizek), skanera Odradek, ale także bobaska na piersiach kuriera.

Co jednak ciekawsze, twórca pokusił się o stworzenie naprawdę klimatycznego materiału, który prezentuje cały ubiór. Wideo zostało wzorowane na gameplay’u, więc nie zabrakło chodzenia i wspinania się. No i kołysania dziecka. Zresztą zobaczcie sami, jak całość się prezentuje.

Oprócz samego cosplay’u (który jest zresztą świetny) podoba mi się forma przedstawienia. Twórca stworzył krótki materiał, w którym odgrywa pracę głównego bohatera gry. Możemy zatem zobaczyć, jak sprawdza się kostium w warunkach pracy. Kurierskiej pracy. Nie obyło się też bez dodatkowych prostych efektów graficznych, które wzbogacają całość. Jedno z lepszych prezentacji kostiumów. Zwłaszcza że całość nagrano w pięknej scenerii wiernie oddającej realia tytułu.

Autorem cosplay’u jest Japończyk o pseudonimie Raxy, którego inne prace możecie znaleźć tutaj. Po więcej fanowskich wcieleń w bohaterów z gier zachęcam do zerknięcia tutaj. Znajdziecie tam wszystkie opisane przez nas cosplay’e innych twórców.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się