kosmitka z nowej gry Avatar, Rivet ze zdziwioną miną z Ratchet & Clank: Rift Apart, żołnierze z Settlers

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i miłośnik gier Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

DoGRYwka – nowa gra Avatar zapowiedziana, Settlersi powracają i poszukiwany easter egg w Ratchecie

Ubisoft zaprezentował zwiastun The Settlers (2022), które zadebiutuje już w marcu. To kolejne wcielenie nostalgicznej serii ukochanej przez najstarszych graczy i nie tylko. Czy dorówna poprzednim odsłonom? Miejmy nadzieję, że tak.

Zapowiedziano Avatar: Reckoning, które jest strzelanką MMO. Gra zmierza tylko i wyłącznie na urządzenia mobilne oparte o Android i iOS. Każdy będzie mógł stworzyć własną postać według własnego uznania. Nie zabraknie też potyczek PvP i PvE.

Insomniac Games ogłosiło w swoich social mediach, że w Ratchet & Clank: Rift Apart mieści się ukryte muzeum, którego jeszcze nikt nie odnalazł. Pozostawiono wskazówkę mającą na celu pomóc w odszukaniu easter egga. Te i pozostałe newsy znajdziecie w składance poniżej.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%