STRANGER OF PARADISE FINAL FANTASY ORIGIN TRIAL VERSION - grafika z tła gry w PS Store z bohaterem gry

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin zajmie zaskakująco dużo miejsca na PS5

W czerwcu ujrzeliśmy zapowiedź nietypowego Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin. Teraz do sieci wyciekł dokładny rozmiar tej produkcji w wersji na PlayStation 5. Gra zajmie całkiem sporo miejsca na dysku konsoli Sony.

Osoba prowadząca słynny profil PlayStation Game Size na Twitterze potwierdza, że gra zajmie dokładnie 71.505 GB miejsca na dysku PS5. Trzeba jednak zaznaczyć, że dotyczy to samej gry bez premierowej aktualizacji. Łatka udostępniona w dniu debiutu może pochłonąć dodatkowe gigabajty miejsca na naszych konsolach.

Nowa produkcja Team Ninja zajmuje więc więcej miejsca na PlayStation 5 niż chociażby Elden Ring i Battlefield 2042. Opcje są dwie: albo Stranger of Paradise to gigantyczna produkcja, albo Team Ninja nie do końca poradziło sobie z odpowiednim skompresowaniem plików produkcji na sprzęcie Sony. Stawiam raczej na pierwszą opcję, wszak Team Ninja to jednak doświadczony zespół.

Dodatkowo ujawniono, że pre-load Final Fantasy Origin na PS5 wystartuje już 13 marca. Oznacza to, że grę pobierzecie aż dwa dni przed oficjalną premierą. Oczywiście zakładając, że tytuł ten nie doczeka się żadnych opóźnień.

Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin zadebiutuje 15 marca. Zagramy na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X oraz S.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%