Deep Rock Galactic - PS Plus

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i miłośnik gier Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

PS Plus wykreował kolejny hit wśród graczy. Wyniki na serwerach imponują

Deep Rock Galactic to jedna z gier udostępnionych w ramach PS Plus na styczeń 2022. To tytuł, który premierowo pojawił się na PlayStation w wymienionej usłudze, choć można było już w niego zagrać od 2018 roku na PC i Xbox. Jednak debiut na konsolach Japończyków sprawił, że liczba grających znacząco skoczyła.

Osoby śledzące rozwój produkcji o kooperacyjnym zwiedzaniu kosmicznych kopalni powinni wiedzieć, że twórcy z Ghost Ship Games tworzą tę produkcję w oparciu o silne relacje ze społecznością swojej gry. Tak się składa, że ta w ostatnim czasie znacząco urosła. Wcześniej gra liczyła sobie blisko 4 mln graczy, a teraz ta liczba znacząco wzrosła.

Wielokrotnie nagradzana, pełna akcji, kooperacyjna strzelanka górnicza przyjmuje ponad 6 milionów nowych graczy w ciągu tygodnia, ponad dwukrotnie zwiększając swoją notorycznie wspierającą społeczność poprzez PlayStation Plus.

– czytamy w oświadczeniu prasowym

Jak widać, deweloperzy mają powód, by świętować. Po pierwsze liczba osób zainteresowanych ich tytułem znacząco wzrosła. Po drugie musieli zyskać sporą sumę od samego PlayStation za udostępnienie swojego tytułu w PS Plus na styczeń 2022. To pieniądze, które bez wątpienia pomogą w dalszym rozwoju produkcji i samego studia. To zresztą zapowiedziało, że na wiosnę wystartuje sezon 02, więc niebawem gra zostanie wzbogacona o nową zawartość.

Graliście już w Deep Rock Galactic? Jakie są Wasze wrażenia z ogrywania tego tytułu?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%