Co z Resident Evil Revelations 3? Gra być może powtórzyła los Outrage

Resident Evil Revelations PG screen
Switch

Fani marki Resident Evil czekają na Revelations 3. Problem w tym, że tytuł przeznaczony na Nintendo Switch może wcale nie nadejść.

Najnowsze rewelacje wskazują, że „coś niefajnego” dzieje się w Capcomie. Radzimy jednak podchodzić do nich z pewną dozą dystansu.

Resident Evil na Switch to Revelations 3

Po udanych dwóch częściach podcyklu Revelations logicznym byłoby zakładać, że prędzej czy później doczekamy się „trójki”. To, co niedawno informator NateDrake napisał na jednym z internetowych forów, okazało się jednak dość zaskakujące. Już wcześniej krążyły pogłoski jakoby rzekomy „RE Outrage” był ekskluzywną grą na Switcha, będącą w istocie Revelations 3. Informator nie tylko temu zaprzeczył, ale wskazał, iż tytuł najpewniej został anulowany.

Co więc z rzekomym „ekskluzywem” na Switcha? Tym miał rzekomo być właśnie Revelations 3. W niedawnym materiale insider wskazał, iż Outrage miało powstać na PlayStation, Xbox oraz PC i polegać na zabawie sieciowej. Te wieści nie są niczym nowym, gdyż wspominał o tym już wcześniej. Znacznie ciekawiej brzmią informacje na temat wspomnianego Revelations.

„Trójki” możemy się jednak nie doczekać. Zdaniem NateDrake’a, bardzo ciężko jest aktualnie zdobyć informacje na temat tej gry. Mogłoby to sugerować, iż została anulowana albo jej kierunek artystyczny znacznie się zmienił. Nie będę ukrywał, że RE dedykowane pod Switcha brzmi wyjątkowo ciekawie, więc wielką szkodą byłoby zaprzestanie prac nad grą. Warto jednak pamiętać, iż Capcom ma w przygotowaniu szereg innych tytułów z tego uniwersum. Być może doczekamy się niebawem zapowiedzi RE4 Remake, RE9 (w co wątpię) czy właśnie wspomnianego Revelations 3, o ile w ogóle istnieje.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie