Dying Light 2 Stay Human - lot na paralotni

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i miłośnik gier Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Nowy zwiastun rozgrywki z Dying Light 2 streszcza zarys fabuły i nawiązuje do „jedynki”

Podczas emisji ostatniego odcinka Dying 2 Know Techland zaprezentował kolejny, najpewniej już ostatni przed premierą, zwiastun rozgrywki. Rzućcie okiem na trzymające w napięciu wideo, które mocno zarysowuje fabułę Dying Light 2.

Jesteśmy coraz bliżej debiutu długo wyczekiwanej gry Techlandu. Już na początku przyszłego miesiąca każdy będzie mógł nareszcie sprawdzić kontynuację jednej z najbardziej docenianych produkcji tego polskiego studia. Jeśli dalej nie jesteście zdecydowani na nabycie tytułu, być może poniższy trailer Wam pomoże podjąć decyzję.

Dość ciekawym momentem w nim jest nawiązanie do pierwszej części, a konkretnie do głównego bohatera i dodatku The Following. Uwaga, dalsza część tekstu zawiera dość mocne spoilery, dlatego jeśli nie ukończyliście „jedynki” i wymienionego DLC, odradzam dalsze czytanie tekstu.

W pewnym fragmencie zwiastuna jeden z bohaterów mówi „Kto by pomyślał, że koniec świata może być tak spokojny? Szkoda, że Crane nie mógł tego zobaczyć”. Jest to oczywiście nawiązanie do tego, że Kyle przypuszczalnie w jednym z zakończeń gry zmienia się w zombie. Najpewniej było to nawiązanie właśnie do tej ścieżki wyborów.

Premiera Dying Light 2 odbędzie się 4 lutego 2022 roku. Produkcja zmierza na PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X i S oraz na Nintendo Switch (chmura).

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%