Hitman Trilogy zmierza do Xbox Game Pass. Składanka trafi niebawem do usługi

Xbox Game Pass - Hitman Trilogy
PC Xbox Series Xbox Series S XOne

Twórcy serii Hitman ogłosili masę świetnych wieści odnośnie ich marki. Hitman Trilogy zmierza na wiele platform, a także od dnia premiery trafi do Xbox/PC Game Pass.

W skład tego wydania wchodzi odpowiednio Hitman, Hitman 2 i Hitman 3. Zbiorówka zadebiutuje 20 stycznia 2022 roku na platformach PlayStation, Xbox, Steam oraz Epic Games Store. Jak wspomniałem, subskrybenci wszystkich wariantów Game Passa również będą mieli dostęp do wymienionych przygód Agenta 47.

Hitman Trilogy - infografika
Źródło: IO Interactive

Twórcy gry zapowiedzieli, że wiosną tego roku H3 zostanie rozbudowane o tryb Hitman Freelancer. Ten wprowadzi elementy roguelike, planowanie misji oraz własną bazę, którą każdy będzie mógł dostosować do własnego widzimisię.

Jeśli nie mieliście okazji spędzić jeszcze chwil z jednym z najpopularniejszych morderców z łysiną na głowę, to gorąco zachęcam. Mało jest obecnie podobnych tego typu gier, a wręcz można śmiało powiedzieć, że Hitman ma monopol na zabijanie. Już na początku przyszłego tygodnia będziecie mogli w ramach Game Passa skorzystać z tej okazji, dlatego rekomenduję zostawić sobie trochę wolnego czasu.

Planujecie sięgnąć po Hitman Trilogy? A może odpuszczacie sobie te pozycje? Ostatnio do usługi Microsoftu trafiło też kilka innych ciekawych tytułów, więc zdecydowanie jest, w co grać.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie