Titanfall 2 - grafika
0 komentarzy

Twórcy Titanfall rzekomo szykują strzelankę FPP dla pojedynczego gracza

Respawn Entertainment słynie ze świetnych pomysłów, ale umiarkowanego sukcesu. Twórcy Titanfall szykują ponoć nową grę, której opis brzmi jak „trójka”.

Problem w tym, że… to nie jest trzecia część cyklu.

Titanfall 3? Nie, ale w sumie to trochę tak

Respawn zostało już docenione przez graczy. Ich seria Titanfall okazała się świetnymi produkcjami, które przykuły przed ekrany monitorów i telewizorów mnóstwo graczy. Niestety, wyniki sprzedażowe nie zadowoliły EA na tyle, aby dać zielone światło na „trójkę”, a przynajmniej my o niczym takim nie słyszeliśmy.

Teraz jednak pojawiają się nowe plotki na temat przyszłych produkcji deweloperów. Wiemy już, że cały czas powstaje najpewniej Jedi Fallen Order 2. Przy okazji niedawnego odejścia Mohammada Alavi’ego, pojawiły się nowe spekulacje dotyczące kolejnego FPS-a od studia. Creative Director miał rzekomo pracować nad kolejnym tytułem FPP dla pojedynczego gracza. Po jego odejściu prace nad grą nie zostały jednak wstrzymane – zaznacza Venture Beat.

Tytuł ten… nie jest jednak Titanfallem 3. Mimo to, jego krótki opis brzmi, jakby w istocie gra miała bazować na podobnych zasadach. Deweloperzy skupiają się na „mobilności” gracza i „stylu”. Jak wiadomo, seria Titanfall zręcznie łączyła wartką akcję z parkourowymi wygibasami. No i tytany były „stylowe”, ale to raczej nie o to chodzi…

Szkoda jednak, że najpewniej musimy na nią sporo zaczekać. Gra następny rok spędzi na etapie wczesnego prototypu, więc jej premiera może być wyjątkowo odległa. EA docelowo mierzy gdzieś w 2024/2025 rok.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się