Dying Light 2 - grafika

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Rozgrywka z Dying Light 2 na PS4 i Xbox One X. A co ze zwykłym XOne?

Wczoraj Techland pokazał światu ostatni odcinek Dying 2 Know. Dzięki niemu zobaczyliśmy tryb kooperacji, a także obiecany jakiś czas temu pokaz rozgrywki ze starszych konsol.

Zaprezentowano rozgrywkę z PS4 i Xbox One X, a następne porównano je do PS5 i Xbox Series X. Czemu nie zobaczyliśmy rozgrywki ze standardowego Xbox One? Na to pytanie odpowiedź zna już tylko Techland. My możemy tylko gdybać. Techland zapowiedział jednak, że jeszcze w styczniu ujrzymy kolejne porównania między konsolami, więc możliwe, że wtedy też zobaczymy gameplay z XOne.

Trzeba przyznać, że Dying Light 2 wygląda bardzo ładnie nawet na stareńkim PlayStation 4. Oczywiście grze w tej wersji daleko do PS5 i Xbox Series X. I tak trudno się do czegoś przyczepić biorąc pod uwagę fakt, że PS4 ukazało się w listopadzie 2013 roku. Ponad ośmioletnia konsola do dziś dobrze sobie radzi z grami, choć oczywiście widać pewne kompromisy, na które musieli pójść deweloperzy. Tym najważniejszym jest oczywiście rozdzielczość wyświetlanego obrazu.

DL2 zadebiutuje 4 lutego bieżącego roku. Z grą zapoznamy się na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X oraz S i (w chmurze) Nintendo Switch.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się