Na jakie platformy trafi gra Wonder Woman? Twórcą mogą chcieć zadowolić wielu graczy

Wonder Woman nie jako gra-usługa - obiecuje Warner Bros.
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Monolith pracuje nad grą, w której przyjdzie nam wcielić się w Wonder Woman. Nowe plotki wskazują platformy, na jakie tytuł zmierza. Deweloperzy mogą chcieć zadowolić wiele osób.

Zastanawiające jest to, że przy okazji zapowiedzi nie dostaliśmy nawet informacji, na jakich platformach gra może się ukazać…

Wonder Woman jako cross-gen

Zapowiedź nowej gry ze stajni DC może nie okazała się taką bombą, jak inne gry pokazane w trakcie The Game Awards 2021, ale wiele wskazuje na to, że jest na co czekać. Szczególnie optymizmem napawają pierwsze oficjalne informacje na temat tytułu. Znajdziemy w nim otwarty świat i znany z cyklu gier “Śródziemie” system nemezis. Więcej szczegółów w tym miejscu.

Monolith przedstawił jedynie krótki teaser gry, ale nic poza nim. Nie wiemy nawet, na które platformy tytuł może zmierzać. Sytuacja być może uległa rozjaśnieniu dzięki nowym ogłoszeniom o pracę – na Senior Software Engineer i Advanced Software Engineer. Zaznaczono, iż kandydaci mogą spodziewać się pracy przy Wonder Woman.

W wymaganiach szczególnie istotny wydaje się fragment, iż kandydat powinien posiadać “doświadczenie w tworzeniu na konsolę Xbox One lub PS4 (najlepiej obie)”. To raczej dość oczywista sugestia, iż deweloperzy zamierzają dostarczyć swoją pozycję także dla poprzedniej generacji. Oprócz tego bezpiecznym byłoby założyć, iż produkcja pojawi się także na obecną generację konsol oraz PC.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie