Wonder Woman gra
0 komentarzy

Na jakie platformy trafi gra Wonder Woman? Twórcą mogą chcieć zadowolić wielu graczy

Monolith pracuje nad grą, w której przyjdzie nam wcielić się w Wonder Woman. Nowe plotki wskazują platformy, na jakie tytuł zmierza. Deweloperzy mogą chcieć zadowolić wiele osób.

Zastanawiające jest to, że przy okazji zapowiedzi nie dostaliśmy nawet informacji, na jakich platformach gra może się ukazać…

Wonder Woman jako cross-gen

Zapowiedź nowej gry ze stajni DC może nie okazała się taką bombą, jak inne gry pokazane w trakcie The Game Awards 2021, ale wiele wskazuje na to, że jest na co czekać. Szczególnie optymizmem napawają pierwsze oficjalne informacje na temat tytułu. Znajdziemy w nim otwarty świat i znany z cyklu gier „Śródziemie” system nemezis. Więcej szczegółów w tym miejscu.

Monolith przedstawił jedynie krótki teaser gry, ale nic poza nim. Nie wiemy nawet, na które platformy tytuł może zmierzać. Sytuacja być może uległa rozjaśnieniu dzięki nowym ogłoszeniom o pracę – na Senior Software Engineer i Advanced Software Engineer. Zaznaczono, iż kandydaci mogą spodziewać się pracy przy Wonder Woman.

W wymaganiach szczególnie istotny wydaje się fragment, iż kandydat powinien posiadać „doświadczenie w tworzeniu na konsolę Xbox One lub PS4 (najlepiej obie)”. To raczej dość oczywista sugestia, iż deweloperzy zamierzają dostarczyć swoją pozycję także dla poprzedniej generacji. Oprócz tego bezpiecznym byłoby założyć, iż produkcja pojawi się także na obecną generację konsol oraz PC.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się