„Panoramiczny” zwiastun God of War na PC udowadnia piękno portu

God of War na PC - zrzut ekranu
PC

Po wielu latach czekania Kratos w końcu zawitał dziś na PC. God of War jeszcze nigdy nie wyglądał lepiej. Nowy zwiastun Wam to udowodni.

Zaprawdę powiadam Wam, grafika nie jest najważniejsza, ale w tym przypadku ciężko się nie zachwycać!

God of War na „ultraszerokim” zwiastunie

Gdy GoW wyszedł pierwszy raz na PS4 w 2018 roku, wiele osób zrozumiało, że deweloperom udało się wycisnąć wszystko z podzespołów tej konsoli. To, rzecz jasna, nie oznacza, iż gra nie może być jeszcze piękniejsza. Za sprawą „pecetowego” portu możemy liczyć na szereg udogodnień i dobrodziejstw.

Twórcy zadbali o poprawioną rozdzielczość cieni, różne opcje graficzne do wyboru, poprawione odbicia, a także wsparcie dla przeróżnych technologii. Chyba najbardziej prominentną wydaje się DLSS. Dzięki niemu posiadacze kart graficznych z rodziny GeForce RTX mogą liczyć na dodatkowy zastrzyk FPS-ów. Do tego wszystkiego twórcy zadbali o odpowiednią współpracę gry z panoramicznymi ekranami monitorów. I to właśnie tej nowości dedykowany jest najnowszy, w istocie premierowy, zwiastun.

Przypominamy również najnowsze porównanie graficzne, które udowadnia, że posiadacze PC dostali najpiękniejszą wersję gry, nawet jeżeli nie różni się aż tak mocno. Różnicę widać jednak w paru kluczowych aspektach – przede wszystkim znacznie poprawiono cienie. Zgodnie z dostępnymi w sieci recenzjami możemy wysnuć teorię, iż port udał się znakomicie. Gra dostępna jest na Steam.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie