Steam Deck - zdjęcie sprzętu

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Kupiłeś Steam Deck? Valve ma dla Ciebie bardzo dobre wieści

Valve przynosi dobrą nowinę dla osób, którym udało się zamówić Steam Deck. Firma ponownie przypomina, że premierze raczej już nic nie grozi.

Valve planuje rozpocząć wysyłkę swoich przenośnych PeCetów do końca lutego. Oznacza to, że swoje egzemplarze możecie otrzymać jeszcze w lutym lub na początku marca – na konkretne terminy trzeba jednak poczekać.

Pracujemy nad rozpoczęciem wysyłki urządzeń Steam Deck zgodnie z harmonogramem. Pomimo globalnej pandemii oraz problemów z zaopatrzeniem i transportem wygląda na to, że uda nam się je przekazać do wysyłki do końca lutego.

Fragment ogłoszenia Valve

Dodatkowo twórcy Steama przypominają, że nadal pracują nad przygotowaniem zgodności ze Steam Deck w najważniejszych tytułach. Pula działających produkcji nadal się powiększa.

Równolegle trwają prace i testy programu zgodności z Deckiem i wkrótce będziecie mogli sprawdzić zgodność wciąż powiększającego się zestawu gier z tym urządzeniem. Pod uwagę bierzemy cztery główne kategorie – wprowadzanie danych, bezproblemowość przy użytkowaniu, sposób wyświetlania obrazu i obsługę systemu.

Valve wspomniało również, że wysłało setki urządzeń Deck do twórców gier wideo. Będą oni mogli przygotować swoje produkcje do premiery urządzenia i otrzymać odznakę weryfikacji. Jeśli kupiliście swojego Steam Decka, na razie możecie spać spokojnie, bo wszystko zdaje się iść zgodnie z planem.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%