Kupiłeś Steam Deck? Valve ma dla Ciebie bardzo dobre wieści

Steam Deck - zdjęcie sprzętu
PC

Valve przynosi dobrą nowinę dla osób, którym udało się zamówić Steam Deck. Firma ponownie przypomina, że premierze raczej już nic nie grozi.

Valve planuje rozpocząć wysyłkę swoich przenośnych PeCetów do końca lutego. Oznacza to, że swoje egzemplarze możecie otrzymać jeszcze w lutym lub na początku marca – na konkretne terminy trzeba jednak poczekać.

Pracujemy nad rozpoczęciem wysyłki urządzeń Steam Deck zgodnie z harmonogramem. Pomimo globalnej pandemii oraz problemów z zaopatrzeniem i transportem wygląda na to, że uda nam się je przekazać do wysyłki do końca lutego.

Fragment ogłoszenia Valve

Dodatkowo twórcy Steama przypominają, że nadal pracują nad przygotowaniem zgodności ze Steam Deck w najważniejszych tytułach. Pula działających produkcji nadal się powiększa.

Równolegle trwają prace i testy programu zgodności z Deckiem i wkrótce będziecie mogli sprawdzić zgodność wciąż powiększającego się zestawu gier z tym urządzeniem. Pod uwagę bierzemy cztery główne kategorie – wprowadzanie danych, bezproblemowość przy użytkowaniu, sposób wyświetlania obrazu i obsługę systemu.

Valve wspomniało również, że wysłało setki urządzeń Deck do twórców gier wideo. Będą oni mogli przygotować swoje produkcje do premiery urządzenia i otrzymać odznakę weryfikacji. Jeśli kupiliście swojego Steam Decka, na razie możecie spać spokojnie, bo wszystko zdaje się iść zgodnie z planem.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie