1 komentarz

Otwarty świat Elden Ring może być ogromny. Czuję się przytłoczony już teraz

Jak duży będzie świat w Elden Ring? Na to pytanie dokładniej odpowiedzi nie znamy, ale jeden z fanów obliczył, że powinniśmy szykować się na obfitą eksplorację.

Warto zaznaczyć, że obliczenia nie są zbyt dokładne, gdyż finalnie możemy dostać coś jeszcze większego.

Otwarty świat w Elden Ring będzie duuuży

Mieliśmy już do czynienia z mapą najnowszej, niezwykle oczekiwanej produkcji od From Software, którą z dostępnych informacji poskładał pewien fan. Inną sprawą jest jej rzeczywista wielkość i ilość atrakcji, jakie twórcy chcą nam zaoferować. Jeżeli wierzyć im na słowo – będzie co robić.

Wielu fanów studia zastanawia się, jak duży może okazać się wspomniany otwarty świat. No cóż – jeden z graczy postanowił przyrównać niewielki wycinek, z którym gracze mogli zaznajomić się przy okazji zamkniętych testów gry do mapy, którą obecnie znamy. Trzeba jednak pamiętać, że twórcy szykują naprawdę bogate lochy i dodatkowe, zamknięte lokacje.

Zdaniem użytkownika Reddita, zamknięte testy pokazały zaledwie 13 proc. wszystkiego, co może zaoferować „eldeński krąg”. Dodając do tego wymienione wyżej atrakcje – szykuje nam się spora gra. Naprawdę spora.

Co ciekawe, jeden z przecieków wskazywał, że tytuł zostanie podzielony na konkretne królestwa. W zasadzie nie wiemy, co to znaczy – czy pokazana powyżej mapa to jedno z nich? Czy może znajdziemy na niej wszystkie atrakcje? Czekamy na więcej informacji, a szczególnie – dokładną mapę świata. Chyba że twórcy szykują asa w rękawie, którego gracze mają odkryć sami.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%