Otwarty świat Elden Ring może być ogromny. Czuję się przytłoczony już teraz

Otwarty świat Elden Ring może być ogromny. Czuję się przytłoczony już teraz
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Jak duży będzie świat w Elden Ring? Na to pytanie dokładniej odpowiedzi nie znamy, ale jeden z fanów obliczył, że powinniśmy szykować się na obfitą eksplorację.

Warto zaznaczyć, że obliczenia nie są zbyt dokładne, gdyż finalnie możemy dostać coś jeszcze większego.

Otwarty świat w Elden Ring będzie duuuży

Mieliśmy już do czynienia z mapą najnowszej, niezwykle oczekiwanej produkcji od From Software, którą z dostępnych informacji poskładał pewien fan. Inną sprawą jest jej rzeczywista wielkość i ilość atrakcji, jakie twórcy chcą nam zaoferować. Jeżeli wierzyć im na słowo – będzie co robić.

Wielu fanów studia zastanawia się, jak duży może okazać się wspomniany otwarty świat. No cóż – jeden z graczy postanowił przyrównać niewielki wycinek, z którym gracze mogli zaznajomić się przy okazji zamkniętych testów gry do mapy, którą obecnie znamy. Trzeba jednak pamiętać, że twórcy szykują naprawdę bogate lochy i dodatkowe, zamknięte lokacje.

Zdaniem użytkownika Reddita, zamknięte testy pokazały zaledwie 13 proc. wszystkiego, co może zaoferować „eldeński krąg”. Dodając do tego wymienione wyżej atrakcje – szykuje nam się spora gra. Naprawdę spora.

Co ciekawe, jeden z przecieków wskazywał, że tytuł zostanie podzielony na konkretne królestwa. W zasadzie nie wiemy, co to znaczy – czy pokazana powyżej mapa to jedno z nich? Czy może znajdziemy na niej wszystkie atrakcje? Czekamy na więcej informacji, a szczególnie – dokładną mapę świata. Chyba że twórcy szykują asa w rękawie, którego gracze mają odkryć sami.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie