Call of Duty Modern Warfare - grafika z żołnierzami

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Call of Duty Modern Warfare II może ukazać się wcześnie. Winne problemy Vanguard

Od jakiegoś czasu słyszymy, że tegoroczny CoD to Call of Duty Modern Warfare II. Niedawno ujawniono kolejne konkrety, a teraz pojawiły się wieści na temat premiery. O dziwo, gra może ukazać się wcześniej niż powinna.

Wiarygodny informator, Tom Henderson, wskazuje, że Activision zapowie grę latem. Premiera ma odbyć się w październiku, a nie w listopadzie jak w przypadku dwóch poprzednich odsłon. Wszystko za sprawą Call of Duty: Vanguard, które nie sprzedaje się zgodnie z oczekiwaniami wydawcy.

Zgodnie z oczekiwaniami, wygląda na to, że tegoroczny tytuł Call of Duty, Modern Warfare II (2022), zostanie ujawniony latem.
Plotki głoszą, że tytuł może zostać wydany w październiku z powodu słabych wyników sprzedaży Vanguard, a „duża” aktualizacja Warzone pojawi się wkrótce potem.

– napisał Tom Henderson na Twitterze

Henderson twierdzi, że nawet odrobinę szybsza premiera może sporo zmienić. Inwestorzy Activision mogą być niepocieszeni obecnymi wynikami CoD, a wydawcy zależy na jak najlepszym rezultacie.

Nie będę udawał, że wiem, o czym mówię, jeśli chodzi o zarobki. Ale wyobrażam sobie, że kilka tygodni może zrobić różnicę inwestorom, którzy chcą zobaczyć mocniejszy kwartał.

– wspomniał w komentarzu

Pamiętajcie, że powyższe wieści to nadal niezweryfikowane plotki. Potwierdza je jednak też inny informator, MW2 Ghost, więc doniesienia zdają się być jeszcze bardziej prawdopodobne.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%