Call of Duty Modern Warfare II może ukazać się wcześnie. Winne problemy Vanguard

Call of Duty Modern Warfare - grafika z żołnierzami
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Od jakiegoś czasu słyszymy, że tegoroczny CoD to Call of Duty Modern Warfare II. Niedawno ujawniono kolejne konkrety, a teraz pojawiły się wieści na temat premiery. O dziwo, gra może ukazać się wcześniej niż powinna.

Wiarygodny informator, Tom Henderson, wskazuje, że Activision zapowie grę latem. Premiera ma odbyć się w październiku, a nie w listopadzie jak w przypadku dwóch poprzednich odsłon. Wszystko za sprawą Call of Duty: Vanguard, które nie sprzedaje się zgodnie z oczekiwaniami wydawcy.

Zgodnie z oczekiwaniami, wygląda na to, że tegoroczny tytuł Call of Duty, Modern Warfare II (2022), zostanie ujawniony latem.
Plotki głoszą, że tytuł może zostać wydany w październiku z powodu słabych wyników sprzedaży Vanguard, a „duża” aktualizacja Warzone pojawi się wkrótce potem.

– napisał Tom Henderson na Twitterze

Henderson twierdzi, że nawet odrobinę szybsza premiera może sporo zmienić. Inwestorzy Activision mogą być niepocieszeni obecnymi wynikami CoD, a wydawcy zależy na jak najlepszym rezultacie.

Nie będę udawał, że wiem, o czym mówię, jeśli chodzi o zarobki. Ale wyobrażam sobie, że kilka tygodni może zrobić różnicę inwestorom, którzy chcą zobaczyć mocniejszy kwartał.

– wspomniał w komentarzu

Pamiętajcie, że powyższe wieści to nadal niezweryfikowane plotki. Potwierdza je jednak też inny informator, MW2 Ghost, więc doniesienia zdają się być jeszcze bardziej prawdopodobne.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie