Gran Turismo 7 - Daytyona International Speedway - wyścig samochodów po torze wyścigowym

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i miłośnik gier Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Gran Turismo 7 nie pożegnało się z Daytona International Speedway. Zobaczcie nagranie

Na oficjalnym kanale PlayStation pojawiło się prawie 4-minutowe nagranie z kolejnej powracającej trasy w Gran Turismo 7. Mowa o Daytona International Speedway, którą powinni kojarzyć gracze z GT5 i GT6.

O powrocie tego toru mogliście przeczytać już wczoraj. W wymienionym tekście zwróciłem uwagę na to, że nie zaprezentowano wraz z ujawnieniem mapy żadnego gameplay’u z niej. Odwrotny scenariusz miał miejsce przy prezentacji Deep Forest Raceway – innej trasy, którą powinni kojarzyć grający poprzednich części cyklu.

Daytona International Speedway mieści się w miejscowości Daytona Beach na Florydzie. Długość toru wynosi 2,5 mili, czyli mierzy nieco ponad 4 km długości. Fani sportów motoryzacyjnych powinni kojarzyć, że odbywa się tam m.in. NASCAR – Daytona 500. Miło, że i w tej części Gran Turismo nie zabraknie tak ważnej lokalizacji, którą w pełni będzie można wykorzystać.

Premiera Gran Turismo 7 odbędzie się 4 marca 2022 roku. Gra jest tytułem ekskluzywnym dla PS4 i PS5. Pamiętajcie, że pre-ordery są już możliwe do składania, a w ich ramach otrzymacie dostęp do kilku dodatkowych samochodów. Screeny przedstawiające te cacka znajdziecie w tym miejscu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%