Ratchet & Clank Rift Apart - Ratchet ze zdziwioną miną

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i miłośnik gier Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

W Ratchet & Clank: Rift Apart został jeszcze jeden ukryty easter egg. Poszukiwana trwają

Insomniac Games pochwaliło się w social mediach, że w Ratchet & Clank: Rift Apart nie odkryto jeszcze jednego dość specyficznego easter egga. W związku z tym gracze poszukują tajemniczej znajdźki, która zapowiada się być czymś sporym.

Insomniacy w swoich wcześniejszych produkcjach często tworzyli ukryte muzea wypełnione najróżniejszymi deweloperskimi ciekawostkami. Jak się okazuje, takowe jest i w najnowszym Ratchecie i Clanku, choć nie zostało jeszcze przez nikogo odnalezione. Od premiery gry minęło już ponad pół roku, więc można byłoby przypuszczać, że wszystko już w niej odkryto. Jak się jednak okazuje, jest jeszcze coś, czego nikt nigdy nie odnalazł.

W #RatchetPS5 jest jeszcze do odkrycia pewien easter egg. Czy będziesz jednym z pierwszych, którzy go odnajdą?

Sprawdź najnowszy TikTok @PlayStation, aby uzyskać podpowiedź!

Niestety, z jakiegoś powodu załączony w powyższym tweecie TikTok nie jest już dostępny. Na szczęście w internecie nic nie ginie i pewien internauta zapisał go, a następnie zamieścił w sieci. Oto wspomniane nagranie:

Wygląda na to, że nieodkryte jeszcze muzeum zawiera trofea z potworami, które można napotkać, ogrywając Ratchet & Clank: Rift Apart. Jestem ciekaw, czy i w tym przypadku znajdują się tam deweloperskie ciekawostki, których osobiście jestem wielkim fanem. Znając życie, odnalezienie easter egga to już tylko kwestia godzin lub maksymalnie paru dni. W razie dalszego rozwoju sytuacji oczekujcie kolejnego newsa.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%