Avatar: Reckoning - grafika

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Zapowiedziano Avatar: Reckoning. Zagramy w tym roku, ale nie na PC i konsolach

Studio Archosaurus Games zapowiedziało Avatar: Reckoning. To strzelanka MMO osadzona w świecie Avatara, która zadebiutuje w tym roku na smartfonach z systemami iOS i Android.

Archosaurus Games jest wspierane przez Tencent, które wyda produkcję pod swoją marką Level Infinite. Nie poznaliśmy dokładnej daty premiery, ale twórcy wkrótce mają podzielić się kolejnymi szczegółami.

Nie ujawniono na razie materiałów z rozgrywki. Wiemy, że gra pozwoli nam na spersonalizowanie swojego Avatara, zwiększenie jego poziomu doświadczenia, zdobycie nowego wyposażenia i starcie się z przeciwnikami w walce PvP i PvE. Poza rozgrywką sieciową, gracze będą mogli też zapoznać się z kampanią.

Avatar: Reckoning powstaje na silniku Unreal Engine 4. Twórcy obiecują, że dostarczą bardzo ładną produkcję, która przypadnie do gustu fanom tytułów mobilnych. Czy tak się rzeczywiście stanie? Przekonamy się za kilka lub kilkanaście miesięcy.

Przypominam, że swoją produkcję w świecie Avatara przygotowuje też Ubisoft. Avatar: Frontiers of Pandora też ma zadebiutować w tym roku i w tym przypadku również nie znamy konkretnej daty premiery. Niemniej fani marki nie będą mogli narzekać na brak gier osadzonych na Pandorze w ciągu nadchodzących miesięcy.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się