Uncharted 4 - zrzut ekranu

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Znamy cenę aktualizacji Uncharted: Kolekcja Dziedzictwo Złodziei na PS5

Sony potwierdziło, ile kosztuje aktualizacja zestawu Uncharted: Kolekcja Dziedzictwo Złodziei do wersji na PlayStation 5. Jeśli macie już gry w pierwotnym wydaniu, musicie wydać kilkadziesiąt złotych.

Jeśli zechcecie zagrać w ulepszone wydania Uncharted 4 i Zaginione Dziedzictwo, zapłacicie 50 złotych za aktualizacją. Dotyczy to graczy, którzy kupili wspomniane tytuły w wersji cyfrowej lub pudełkowej. Możliwość kupienia aktualizacji otrzymacie w chwili premiery odświeżonego pakietu.

Jeśli jednak nie macie żadnej z wymienionych gier, za Kolekcję Dziedzictwa Złodziei musicie zapłacić 220 złotych. Co więcej, tyle samo zapłacicie też jeśli odebraliście Uncharted 4 w PS Plus – nie przysługuje Wam tańsza aktualizacja produkcji.

Gracze, którzy kupili Uncharted 4: Kres Złodzieja, Uncharted: Zaginione Dziedzictwo lub cyfrowy pakiet Uncharted 4: Kres Złodzieja i Uncharted: Zaginione Dziedzictwo, mogą dokonać ulepszenia do Uncharted: Kolekcja Dziedzictwo Złodziei za 50 złotych. Ulepszenie będzie dostępne od dnia premiery, 28 stycznia 2022 roku.

– czytamy na stronie PlayStation Store

Ulepszony pakiet Uncharted 4: Kres Złodzieja i Uncharted: Zaginione Dziedzictwo zadebiutuje na PS5 już 28 stycznia. Nieco później (choć nie wiemy jeszcze, kiedy dokładnie) ma ukazać się wersja na komputery osobiste.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się