Ten mod do Wiedźmina 3 zmienia kolejne postacie na ich odpowiedniki z serialu Netflixa

Wiedźmin 3 Dziki Gon mod - Netflix minor and secondary characters
PC

Popularność wśród społeczności moderskiej gry Wiedźmin 3: Dziki Gon zdobywają fanowskie dodatki skupiające się wokół postaci z serialu Netflixa. Tym razem czas na Lamberta, Fringillę Vigo i Myszowóra.

Autorem tej paczki jest Bububull, którego Triss „we włosach Arielki” omawiałem kilka ładnych tygodni temu. Tym razem postanowił wzbogacić modele wymienionych bohaterów o twarze odtwórców tych samych ról, którzy mieli okazję przez kilka ostatnich miesięcy spędzić czas z Henrym Cavillem na jednym planie.

Wiedźmin 3 Dziki Gon mod - Netflix minor and secondary characters - Geralt, Myszowór, Fringilla Vigo, Lambert z twarzami z serialu Netflixa

Uwaga – powyższa grafika przedstawia również Geralta w wersji z serialu, jednakże omawiana modyfikacja nie dodaje jego wizerunku. Twórca NMASC postanowił użyć go jedynie w celu stworzenia obrazka.

Nadmienię, że macie dowolność w instalacji alternatywnych wizerunków dla bohaterów. Bububull rozdzielił wszystko do osobnych plików, które możecie wrzucić do swojej gry. Fringilla otrzymała nawet dwa alternatywne stroje.

Netflix minor and secondary characters możecie pobrać stąd.

Pozostając w temacie netflixowych modów do gry Wiedźmin 3 – widziałem, że spore zainteresowanie zdobyła Ciri oraz Yennefer właśnie w wydaniach „aktorskich”. Linki do tych modyfikacji znajdziecie tu i tu. Szczególnie przypadła mi do gustu Cirilla w takiej wersji i myślę, że prezentuje się lepiej od modelu stworzonego przez RED-ów.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie