DoGRYwka - mężczyzna z GoT strzela z łuku, Spider-Man napina muskuły i piłkarz z FIFA 21

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

DoGRYwka – Polacy dopieszczeni przez Sony, możliwy co-op PlayStation i Netflixa oraz cyberatak na EA

Do usługi PS Video Pass już niebawem zawitają kolejne produkcje, w tym coś dla fanów Toma Hollanda i twórczości Tarantino. Przypominamy, że usługa jest testowana tylko i wyłącznie w Polsce, dlatego tym bardziej warto skorzystać.

Dziś dowiedzieliśmy się też, że PlayStation i Netflix mogło nawiązać pewną formę współpracy. Na nietypowe grafiki natrafiono w kodzie aplikacji streamingowej. Co to może oznaczać dla graczy?

Electronic Arts padło w zeszłym tygodniu ofiarą cyberataku. Skradziono prawie 800 GB danych pochodzących z kluczowych produkcji tego wydawcy. Firma jednak nie daje za wygraną. To tylko kilka z najciekawszych newsów o grach tego dnia, dlatego sprawdźcie, czy czegoś przypadkiem nie przegapiliście.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się