PlayStation-5

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

PlayStation 5 – najniższa cena na konsolę. Oferta dnia i wszystkie zestawy

Cena PlayStation 5 – kogo interesuje ta kwestia, znajdzie poniżej najlepszą ofertę dnia, a oprócz tego zawsze świeże zestawy ze sklepów.

Gdzie PlayStation 5 najtaniej, jakie oferty są dostępne i w jakich sklepach? Wszystkie odpowiedzi podsuwamy Wam na srebrnej tacy w naszym kolejnym przeglądzie.

Konsola PS5 jest nadal dostępna w elektromarketach, lecz wcale nie trzeba przeglądać wszystkich z osobna, by zaopatrzyć się w „piąteczkę” najtaniej.

Poniżej prezentujemy ofertę dnia na PS5, czyli obecnie najlepszą cenę. Oprócz tego podrzucamy linki do wciąż aktualizowanego spisu zestawów z takich sklepów jak Media Expert, Media Markt czy RTV Euro AGD. Z nami nie przegapisz żadnej oferty!

PlayStation 5 – oferta dnia, czyli gdzie teraz najtaniej

W chwili aktualizacji przeglądu ofert (23.07.2021, godz. 13:07), najniższą cenę na PS5 oferuje Neonet. Tam za konsolę w wersji Digital + PlayStation Plus (3 m-ce) płacimy 2199 . Poniżej link do oferty.

Ten model nie jest dla Ciebie? Przejrzyj wszystkie oferty na PS5:

PS5 – ceny i aktualne zestawy!

Konsole PS5 Digital

Konsole PS5 z napędem

Pamiętajcie, że choć często aktualizujemy spis dostępnych ofert, czasem nie potrafimy nadążyć za wciąż znikającymi oraz pojawiającymi się zestawami. Dlatego zachęcamy do zaglądania pod poniższe linki bezpośrednio do sklepów:

Kto kupi PS5, pewnie będzie miał ochotę na gry w promocji, tańszy DualSense oraz inne okazje. Wystarczy zaglądać do naszego działu z promocjami. Codziennie można upolować tam wiele produktów w niższych cenach.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się