Ghost of Tsushima - skórka God of War

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Unikatowa okazja, by zdobyć wyjątkowe prezenty w Ghost of Tsushima. Specjalnie na urodziny gry

Twórcy Ghost of Tsushima postanowili z okazji urodzin gry udostępnić ponownie możliwość odblokowania specjalnych skórek. Te są stylizowane na inne hity z PlayStation.

Od premiery GoT minął już naprawdę rok? Cóż, szybko to zleciało! Według wielu jest to jedno z najlepszych doświadczeń na konsolach PlayStation ostatnich lat. Gracze docenili produkcję i jak widać deweloperzy doceniają graczy za ich zaangażowanie oraz poświęcony czas. Dziś oficjalny profil gry na Twitterze opublikował poniższy wpis:

Dowiadujemy się z niego, że twórcy Ghost of Tsushima uruchomili ponownie możliwość zgarnięcia specjalnych strojów na podstawie innych, wielkich marek z hitów PlayStation. By to zrobić, musicie ukończyć dowolne Legends Story lub misje Survival na każdej klasie. Bez dodatku Legends nie będziecie mogli tego zrobić, dlatego lepiej się w niego zaopatrzcie. Ten jest darmowy i znajdziecie go pod tym linkiem.

Oprócz tego podzielono się wieloma najciekawszymi statystykami zebranymi przez deweloperów. Robią naprawdę ogromne wrażenie i pokazują świetnie na jak długo Tsushima pochłonęła fanów z całego świata.

  • 679,2 mln wykonanych Standoffs
  • 333,1 mln rozegranych pojedynków
  • 68,5 mln napisanych Haiku
  • 61 mln stworzonych screenów
  • 4 241 lat spędzonych na grzbiecie koni
  • 55,63 mln pogłaskanych lisów
  • 60,1 mln przyzwań psów
  • 40,76 rozegranych misji w trybie Legends Mode

To co? Weekendowy powrót do Ghost of Tsushima?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się