Wiedźmin: Zmora Wilka - Vesemir z Gwinta

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Wiedźmin: Zmora Wilka na nowym materiale. Historia Vesemira wygląda ślicznie

W sieci pojawił się świeży materiał z filmu Wiedźmin: Zmora Wilka, Twórcy opowiedzieli o kulisach powstawanie produkcji.

Uniwersum Wiedźmina rozrasta się bez przerwy. Na razie odpoczniemy trochę od gier CD Projektu na rzecz produkcji Netflixa, które zapowiadają się bardzo obiecująco. Tą z mniejszym rozgłosem – a niesłusznie – jest Zmora Wilka.

Niedawno poznaliśmy datę premiery filmu, który opowie trochę o historii Vesemira. Doświadczonego wiedźmina nie trzeba chyba nikomu przedstawiać, choć film skupi się na stosunkowo wczesnych latach jego kariery.

Netflix udostępnił nowy materiał, w którym twórcy ze Studia Mir opowiedzieli o produkcji. Zaprezentowane do teraz fragmenty wskazywały, że animacja pozytywnie zaskoczy jakością oprawy. Teraz potwierdzono, że twórcy połączyli animacje 2D oraz 3D, aby uzyskać nietypowy efekt.

Faktycznie, wybrane z pokazanych scen posiadają sporo głębi. Oczywiście taki efekt nie musi się podobać, ale zdecydowanie sprawia, że widowisko nabiera ciekawego charakteru. Miejmy nadzieję, że opowiedziana historia również nie pozostawi wiele do życzenia.

Film zadebiutuje 23 sierpnia. Obejrzymy go tylko i wyłącznie na platformie Netflix.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się