PS Store - promocje

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Tagi: ,

Chcesz oszczędzić? Gry na PlayStation w niezłych cenach, oto najlepsze oferty

W PS Store trwa spora wyprzedaż. Promocje obejmują wiele tytułów i wybraliśmy kilka okazji, które wyjątkowo wpadły nam w oko.

W PlayStation Store ruszyła wyprzedaż nazwana „Planeta Okazji” ( 😉 ). Jeśli chcecie zaopatrzyć się w nowe gry i szukacie dobrych promocji na PS4 oraz PS5, warto rzucić na nią okiem. Dodatkowo trzeba wspomnieć, że wspomniane promocje obowiązują do 22 lipca.

Niestety nie znajdziemy wśród nich historycznie dobrych przecen dziesiątek wielkich hitów, ale nie zmienia to faktu, że da się też wyłapać ciekawe okazje. Przygotowaliśmy swoje zestawienie ofert, które przykuły naszą uwagę.

Oto naszym zdaniem najciekawsze aktualne przeceny w PS Store:

Jeśli chcecie być na bieżąco z okazjami dla graczy, koniecznie śledźcie nasz dział z promocjami. Codziennie trafia tam wiele atrakcyjnych ofert. Oczywiście tylko takich z PS Store.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się