The Last of Us - Joel i Ellie

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Serial The Last of Us wita kolejnych aktorów. Głos Tommy’ego z gry, Bill i jego partner

Serial The Last of Us zyskał kolejnych członków obsady. W widowisku zobaczymy między innymi aktora, który użyczył w grze głosu Tommy’emu.

Do obsady serialu The Last of Us zawitała trójka kolejnych aktorów. Serwis Deadline donosi, że w widowisku pojawią się: Jeffrey Pierce, Murray Barlett i Con O’Neill.

Aktorzy z serialu The Last of Us - zdjęcia
Od lewej: Jeffrey Pierce, Con O’Neill i Murray Barlett
Źródło: Deadline

Jeffrey Pierce jest doskonale znany graczom. To głos Tommy’ego, który pojawił się w obu częściach gry. Oczywiście Pierce nie wcieli się w odgrywaną przez siebie wcześniej postać, bo jej rola jest obsadzona. Aktor pojawi się na ekranie jako Perry, rebeliant ze strefy kwarantanny.

Murray Barlett będzie serialowym Billem. Porywczy przetrwaniec to jedna z bardziej ikonicznych postaci z pierwszej odsłony TLoU. Barlett grał w takich produkcjach jak Biały Lotos, Spojrzenia czy Igła.

Jeśli graliście w grę, z pewnością pamiętacie postać Franka – partnera Billa. Wcieli się w niego Con O’Neill, którego możecie znać z serialu Czarnobyl oraz filmu Biblia.

Serial The Last of Us wzbogacił się więc o grono przyzwoitych aktorów. W ciągu najbliższych miesięcy z pewnością poznamy kolejnych członków obsady. Dodatkowo warto przypomnieć, że zdjęcia do serialu już ruszyły i zapewne niedługo ujrzymy nowe ujęcia z planu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się